Світова торгівля вимагає досконало налаштованих логістичних процесів для створення безперебійного потоку товарів на користь усіх учасників. Тому важливість повністю автоматизованих складських систем та потреба у більш складній інтралогістиці постійно зростають.

Ось, що ми являємо собою:

Логістичні системи

Протягом десятиліть компанія SSI SCHAEFER залишається затребуваною як партнер по всьому світу з найвищим рівнем кваліфікації та широкомасштабним внутрішньогалузевим досвідом, коли мова йде про планування та реалізацію інтегрованих логістичних систем.

Широкий асортимент продуктів та найширший спектр послуг у сфері інтралогістики дозволяють нашим клієнтам придбавати високоефективні рішення з єдиного джерела. Відомі компанії з багатьох різних сфер промисловості завжди покладаються на нашу кваліфікацію.

Наші сильні сторони:

Висотний склад

Ми використовуємо найсучасніші технології виробництва на наших власних виробничих потужностях з незрівнянною глибиною додаткової цінності. Наші послуги охоплюють всі етапи проекту, від планування систем та консультування і до реалізації об'єктів "під ключ", а також надання індивідуальних пакетів послуг. Гнучкість та широка масштабованість системних рішень є нашою постійною метою.

Ваші переваги:

У будь-яких питаннях та завданнях, з якими Ви можете зіткнутися стосовно інтралогістичних систем та застосувань, Вам потрібен лише один контакт: правильний. Ми розробляємо, створюємо та реалізуємо індивідуалізовані рішення самостійно. Наша перевірена репутація та високий стандарт якості забезпечують нашим клієнтам досягнення найвищих можливих рівнів ефективності та безпеки капіталовкладень в інтралогістичні проекти.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Video
Посилання за секторами


Select country

Close