У формі інноваційної концепції 3D-MATRIX Solution® компанія SSI Schaefer пропонує високодинамічне рішення для складування й відбору контейнерів/коробок/лотків, багатоярусних лотків і піддонів. Унікальне поєднання забезпечує максимальну гнучкість і можливість розширення з урахуванням майбутніх вимог. 

3D-MATRIX Solution® - зберігання, накопичення й упорядкування в одній системі

Переваги:

  • Концепція системи для ящиків, багатоярусних лотків і піддонів
  • Переміщення транспортних засобів на складі у напрямках за осями x, y і z відбуваються незалежно одне від одного і виконуються одночасно
  • Попереднє накопичення на передавальних станціях
  • Повне упорядкування замовлень
  • Можливість легкого розширення складів
  • Доступ до всіх товарів у будь-який момент без зниження продуктивності
  • Усувається необхідність класифікувати запаси за методом ABC
  • Спрощення операцій з технічного обслуговування за рахунок необмеженого доступу, навіть коли підприємство знаходиться в експлуатації
  • Високодинамічне упорядкування без заторів

Проблеми стандартних складів

Стандартні складські системи переважно спроектовані для відбору за напрямом до передньої частини проходів (вісь x). Вертикальне переміщення конвеєрних систем по осі y здійснюється підйомно-транспортними пристроями або підйомниками. Підйомно-транспортні пристрої або човникові візки оснащені вантажозахоплювальними пристроями, що безпосередньо заходять до місць зберігання (вісь z). Тара, що виймається з місць зберігання, передається на конвеєрні системи або передавальні станції за допомогою підйомно-транспортних пристроїв. Передавальні станції та продуктивність підйомників і витків конвеєрних систем у традиційному складі обмежують динамічну продуктивність системи, оскільки весь потік матеріалів ускладнюється обмеженою кількістю точок відбору й компонентів. 

Функціональність і компоненти рішення 3D-MATRIX Solution®

Переміщення транспортних засобів на складі в напрямках за осями x, y і z відбуваються незалежно одне від одного й виконуються одночасно. Доступ до товарів на складі, від контейнерів, ярусів і до піддонів, здійснюється за допомогою човників. Необхідні вантажні одиниці переміщуються до передавальних станцій підйомників і накопичуються там. Окремий доступ підйомників до передавальних станцій забезпечує упорядкування операцій відбору й порядок розміщення залежно від вантажу. Завдяки такій конструкції можна окремо налаштувати, інтегрувати та встановити в потрібній послідовності майже будь-яку кількість станцій підбору й відвантаження. Отже, всі операції з відбору проводяться окремо й виключно для підключеної робочої станції. За такої моделі склади можна гнучко розширювати в довжину, ширину й висоту без потреби змінювати функціональність усієї системи.

Необмежена доступність забезпечується навіть під час роботи підприємства, що також полегшує будь-які роботи з технічного обслуговування. Етапи розширення легко інтегруються в інфраструктуру наявних інформаційних технологій управління складом. Завдяки інноваційному дизайну 3D-MATRIX Solution® складська система сама забезпечує упорядкування. Човники SSI Schaefer мають доступ до максимальної кількості місць зберігання. Коригована кількість підйомників, у свою чергу, сприяє створенню більшої кількості передавальних станцій. Підйомно-транспортний пристрій відділяється від робочої станції підбору, й забезпечується економія часу до однієї години. Дисбаланс порядку й структури товарів також повністю виключається.

Складування й добір контейнерів, коробок, лотків, багатоярусних лотків і європіддонів
Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури

Select country

Close