Здійснення постачання до мережі магазинів не має перешкоджати одночасній участі в електронній комерції. Система Fulfilment Factory від SSI Schaefer дає Вам можливість забезпечувати декілька каналів розподілу з одного об'єкта.

Концепція була розроблена на базі <link1>сучасної технології підвісної конвеєрної техніки в поєднанні з РЧІД-сумісними тримачами</link1>. Ми також пропонуємо пристрої для переміщення вантажів, що підходять для великого розмаїття товарів.

Технологія підвісних конвеєрів для багатоканального розподілу

Ефективний розподіл різних товарів

  • Одяг і взуття
  • Іграшки
  • Дрібні електронні пристрої
  • Канцтовари
  • CD-, DVD-диски
  • Косметика
  • Ліки
Сортувальник для підвішених товарів

Залежно від розмірів Вашого об'єкта, Ви можете розформувати певну кількість піддонів і розмістити товари з них у системі Fulfilment Factory. Після цього вже немає значення, чи підбираєте Ви замовлення для магазину чи для замовника через Інтернет. Товари зберігаються не за каналами розподілу, а натомість залишаються в одній системі.

Система Fulfilment Factory здатна обробляти замовлення в правильній послідовності та з правильною кількістю товарів — це рентабельно й надзвичайно економічно. Крім того, є можливість сортувати й накопичувати окремі замовлення. У зонах усередині об'єкта, де працюють люди, ми надаємо ергономічні робочі станції.

<link1>Докладнішу інформацію можна завантажити за посиланням</link1>. Телефонуйте нам безпосередньо без зволікань або <link2>надішліть нам повідомлення</link2>, в разі виникнення інших запитань. Система Fulfilment Factory надає чимало можливостей, і ми обов'язково знайдемо час, щоб пояснити їх Вам особисто.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Чи бажаєте Ви дізнатися більше про Fulfilment Factory

Select country

Close