Підбір замовлень, також відомий як процес збору різних товарів для формування пакунку для відправлення, є найскладнішим завданням при автоматизації складу. 90% цього напруженого і вельми монотонного завдання все ще виконує персонал складу, оскільки ще не було можливо замінити людське око та руку.

  • Робот-комплектувальник замовлень, підбір декількох замовлень за раз

Так було дотепер, оскільки робот-комплектувальник замовлень SSI SCHAEFER (SSI Robo-Pick) - перший повністю автоматичний модуль підбору, який можливо легко інтегрувати в наявну складську структуру і який досягає швидкості понад 2000 підборів на годину. Немає необхідності ані запам'ятовувати товари, що підбираються, тобто вводити дані про окремі товари, їх характеристики та особливості, ані розташовувати товари у певному положенні.

Дотепер усі спроби автоматичного підбору із застосуванням роботів були невдалими через брак гнучкості при обробці зображень. Компанія SSI SCHAEFER досягла технологічного прориву із інноваційним поєднанням обробки 3-вимірних та 2-вимірних зображень. Обробка зображень SSI Robo-Pick не збивається через розташування продуктів у декілька шарів або їх нахилом, предметами абсолютно чорного кольору, круглої форми, асиметричними чи скошеними пакунками. Що особливо важливо - немає потреби заздалегідь програмувати окремі вироби чи реєструвати їх властивості. SSI Robo-Pick використовує наявні призначення транспортних засобів та виробів на автоматизованих складах, щоб забезпечити отримання клієнтом правильних товарів. Кожна коробка, лоток чи контейнер, іншими словами кожна одиниця тари, завжди закріплена за одним конкретним товаром.

Це означає, що компанія SSI SCHAEFER досягла не просто технологічного прориву, але й безпрецедентного співвідношення ціна/продуктивність. І це вирішальна характеристика SSI SCHAEFER: постійні інновації із швидкою окупністю інвестицій.

  • Понад 2000 підборів/h
  • Швидка окупність інвестицій
  • Висока якість підбору
  • Короткі строки обробки замовлень
  • Також може використовуватися як модуль підбору і упаковки

Використання SSI Robo-Pick не обмежується процесами підбору замовлень. SSI Robo-Pick також ідеально підходить, наприклад, для обробки повернень. Важливість цієї сфери логістики постійно зростає, особливо для діяльності, пов'язаної із доставкою товарів поштою.

Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • SSI Robo-Pick>>PDF
  • Автоматизація SSI SCHAEFER>>PDF
Найкращий продукт на LogiMAT 2011

SSI Robo-Pick

Select country

Close