Чи бажаєте Ви оптимізувати свою розподільчу логістику у харчовій промисловості? У такому випадку, Вам варто скористатися технологією Schaefer Case Picking, щоб постачати Ваші товари ефективно та автоматично. Тому що SCP підвищує ефективність декількома шляхами:

Завдяки автоматизованим процесам Ви зменшуєте витрати на працю і підвищуєте швидкість доставки. Ви зменшите пошкодження і втрати продукції (а також і відповідні повернення), використовуючи укладення на піддони із комп'ютерним управлінням, з оптимізованим обсягом і статичними операціями, завдяки роботизованій технології. Ви також зменшите енергетичні і транспортні витрати завдяки максимальному використанню вантажних місць.

Із нашим пакувальним програмним забезпеченням для стабільного укладання із урахуванням особливостей товарів та оптимізованим обсягом, Ви отримаєте вищу ефективність та нижчі загальні витрати.

Плавна автоматизація як загальна концепція

Наша системно, повністю автоматизована концепція SCP для продуктів у лотках покриває всі дії від отримання продуктів до їх відправлення.

  • Ручна чи автоматизована доставка із продовольчого складу (із використанням вилкових навантажувачів чи транспортно-складських систем).
  • Автоматичне розвантаження піддонів, що надходять, на окремі шари
  • Автоматичне проміжне складування лотків у високо-динамічні системи накопичення лотків
  • Автоматичний підбір замовлень та впорядкування окремих продуктів (ящиків) з урахуванням особливостей товарів
  • Автоматичне укладання на піддони, включаючи закріплення вантажу (піддон чи роликовий контейнер)

Наша інноваційна оптична система управління працює без будь-яких додаткових систем ідентифікації, таких як штрих-коди чи транспондер, таким чином звільняючи Вас від великого обсягу роботи.

Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Schaefer Case Picking>>PDF
  • Schäfer Pack Pattern Generator (SPPG)>> PDF
  • Maschine Vision Technology>> PDF
Produkt-Video
Потрібно більше інформації?

Select country

Close