У результаті стратегічного партнерства з компанією MoTuM NV, компанія SSI Schaefer поповнила свій асортимент продукції автоматично керованими транспортними засобами. Як лідери у сферах ройового інтелекту та технології децентралізованого управління, обидві компанії пропонують унікальне інноваційне рішення з використанням інтелектуальних систем.

Компанії-партнери SSI Schaefer і MoTuM NV пропонують Вам:

  • широкий асортимент автоматично керованих транспортних засобів
  • оптимальне поєднання інтралогістичних рішень
  • ідеально адаптовані стратегії підбору
  • модульну, адаптивно розроблену концепцію
  • можливість інтегрувати й під'єднувати технологію до наявних у Вас систем
  • безперешкодне, дбайливе транспортування з високим рівнем безпеки для персоналу

 

 

Інноваційна децентралізована технологія управління

Автоматично керовані транспортні засоби з асортиментом, розробленим під будь-які стратегії підбору, можна легко сполучати з інтралогістичними рішеннями компанії SSI Schaefer — від простих застосувань для транспортування за принципом "людина до товарів" і до повністю автоматизованого підбору. Широкий вибір автоматично керованих транспортних засобів дає змогу переміщувати як невелику тару, так і роликові контейнери й піддони.

До асортименту продукції входять автоматичні вилкові навантажувачі, річтраки та штабелери для вузьких проходів. Завдяки тому, що лінійки продуктів обох компаній доповнюють одна одну, компанія SSI Schaefer може запропонувати індивідуалізовані рішення для будь-яких вимог до автоматично керованих транспортних засобів. За допомогою ройового інтелекту інтралогістичні автоматично керовані транспортні засоби здатні взаємодіяти один з одним і самоорганізуватися для ефективного виконання завдань.

Компанії SSI Schaefer і MoTuM NV уже реалізували чимало широкомасштабних міжнародних проектів із використанням автоматично керованих транспортних засобів.

Ознайомитися з повним асортиментом автоматично керованих транспортних засобів можна на сайті компанії MoTuM NV.

Ефективне транспортування контейнерів, коробок і дрібних деталей за допомогою WEASEL®.

  • Від простих застосувань для транспортування за принципом "людина до товарів" до повністю автоматизованого підбору За допомогою ройового інтелекту інтралогістичні транспортні системи здатні взаємодіяти одна з одною
Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошуру
Завантажити брошуру

Select country

Close