Кожна компанія має особливі вимоги до логістики. Тому успішне планування потребує ґрунтовного аналізу поточної ситуації. Багаті знання та досвід компанії SSI SCHAEFER роблять нас ідеальним партнером для всіх інтралогістичних проектів та процесів.

Планування і консультування

В основі кожної інвестиції в інноваційну логістику лежить потреба забезпечити надійність такої інвестиції та підвищити її фінансовий результат. Тому ґрунтовне консультування має починатися з методичного аналізу ситуації окремої компанії.

Використовуючи для аналізу сучасні інструменти, ми визначаємо слабкі місця логістики, знаходимо потенційні джерела економії та моделюємо доцільні зміни у процесі. Починаючи з глобального потоку матеріалів і зводячи до процесу підбору замовлень, ми крок за кроком і у тісній співпраці з Вами розробляємо раціональні та ефективні логістичні рішення.

Ми розпочинаємо етап планування з оцінювання альтернативних підходів з точки зору можливостей та ризиків та порівнюючи різні фінансові варіанти.

До цього процесу ми залучаємо як технічних спеціалістів, так і спеціалістів з продажів, для впевненості в тому, що Ваше рішення неодмінно витримає перевірку часом. При цьому компанія SSI SCHAEFER також пропонує свої унікальнізнання щодо енергозбереження.

>> Натисніть тут, щоб прочитати більше про енергозбереження

Група ділового консультування
Група ділового консультування -

Ефективне планування логістики -
послуга, що надається спеціалістами SSI Schaefer

Завантажити брошуру

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Планування і консультування>>PDF
Video

Select country

Close