Якщо Вам потрібен партнер з великим досвідом у конвеєрних системах, який зможе надати консультацію, то Ви звернулися за адресою. Ми маємо відповіді, які Ви шукаєте.

Конвеєрні системи – від малих до великих

Fördertechnik für den innerbetrieblichen Materialfluss

Інтралогістичні завдання можна вирішити різними шляхами. Маючи унікальні та різноманітні продукти та послуги, ми можемо запропонувати Вам найбільш дієве рішення з безлічі варіантів. При цьому немає значення, що саме Ви бажаєте транспортувати: піддони, масивні товари чи вживані коробки.

Поєднання виробничого обладнання із конвеєрною лінією

Anlagenverkettung durch Fördertechnik

Звичайно, ми також підключаємо наші конвеєрні системи до систем підбору замовлень і повністю автоматичних систем складування, що також входять до нашого асортименту продуктів.

Скористайтеся знаннями та перевіреною майстерністю з консультування, планування та впровадження конвеєрних систем, отриманими під час виконання численних великих міжнародних проектів. SSI SCHAEFER постачає все, з одного джерела, від вантажних візків до систем і засобів управління конвеєрними технологіями. Висока якість та сумісність наших компонентів забезпечують безвідмовну роботу усієї системи та надійність інвестицій.

Ваші переваги:

  • Комплексні рішення з одного джерела
  • Унікально різноманітний спектр рішень практично для будь-яких товарів та транспортної тари
  • Безперебійна продуктивність завдяки надійним складовим
  • Високі ефективність та продуктивність завдяки найсучаснішим технологіям

Будь-де, де люди працюють безпосередньо з нашими конвеєрними системами, ми концентруємо увагу на ергономіці. Наша концепція ergnomics@work!® забезпечує зручнішу взаємодію працівників із системами, таким чином підвищуючи продуктивність, наприклад, завдяки використанню облицювання із пластику або дерева, замість холодного металу, та конвеєрних технологій із зменшенням рівня шуму.

Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Конвеєрні системи>>PDF
  • Вертикальні підйомні системи>> PDF

Select country

Close