Ви використовуєте роликові контейнери для зберігання і транспортування і хотіли б інтегрувати їх у Вашу загальну систему більш ефективно?

Із конвеєрними системами для роликових контейнерів від SSI SCHAEFER це зовсім просто.Так само як і з іншими конвеєрними технологіями акцент був зроблений на перевіреній якості і максимальній сумісності компонентів. Це єдиний спосіб забезпечити безпроблемні та ефективні процеси в межах загальної системи.

  • Rollcontainerfördertechnik (RCFT)
  • Rollcontainerfördertechnik (RCFT) in der Nahansicht

 

Високий рівень автоматизації для максимальної продуктивності

Конвеєрні системи для роликових контейнерів особливо важливі, коли вони підключаються до автоматизованих складських систем, що включають технологію пакування і сортування, наприклад нашу технологію Schaefer Case Picking.

При інтеграції конвеєрної технології для роликових контейнерів та безпосереднього автоматичного навантаження чи пакування товарів на роликові контейнери, один проміжний крок стає непотрібним і продуктивність таким чином знову значно зростає.

Якщо Ви зацікавлені в конвеєрних системах для роликових контейнерів, SSI SCHAEFER може надати усі необхідні Вам компоненти для створення ефективної системи. Маючи багатий досвід, ми пропонуємо повний спектр послуг: від планування і консультування до технологій, аж до контролю та інтеграції усіх компонентів з єдиного джерела, і що ще важливіше - вироблених самостійно.

Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Конвеєрні системи>>PDF
  • Вертикальні підйомні системи>> PDF

Select country

Close