Деякі товари можна транспортувати ефективніше й дбайливіше, коли вони звисають із підвісного конвеєра. Це стосується не лише модної індустрії, а й широкого розмаїття інших товарів. Наша лінія підвісної конвеєрної технології придатна для широкого спектру застосувань у різних сферах. Ми допоможемо Вам знайти ідеальне рішення для потоку матеріалів саме для Вашої продукції та концепції складу. Наші підвісні конвеєрні системи доступні в різних варіаціях, від ручних до повністю автоматизованих.

Підвісний конвеєр для різних застосувань:

Translog Trolley
SSI Translog Single – Конвеєр із затиском

Система SSI Translog Carrier є основою наших модульних конвеєрних систем і вирізняється надзвичайною універсальністю. Вона транспортує різні товари вагою до 5 кг кожен. Секрет її універсальності полягає в наявності різних тримачів вантажів, які Ви можете кріпити до несної конструкції, коли Вам це потрібно.

Для переміщення підвішеного одягу на вішалках ми пропонуємо стандартне універсальне рішення: SSI Translog Single. Оскільки ми маємо змогу обирати з різноманітних компонентів і частин, то можемо реалізувати для Вас склад із будь-яким плануванням. Крім того, ця система сумісна з іншим обладнанням і пристроями, наприклад пакувальними машинами.

Система SSI Translog Trolley є останнім поповненням у нашому асортименті модулів підвісних конвеєрів. Це дає Вам змогу реалізувати проекти ручних, напівавтоматизованих і повністю автоматизованих конвеєрних ліній. Компоненти є надзвичайно міцними й у стандартному виконанні здатні переміщувати вантажі вагою 50 кг, а на вимогу цю здатність можна збільшити й до 105 кг.

Якщо Вас цікавлять комплексні технології підбору й сортування замовлень, зверніть увагу на нашу систему Fulfilment Factory. Це рішення для багатоканального розподілу, розроблене для обробки великого розмаїття товарів.

Для встановлення підвісного конвеєра знадобиться професійна консультація. Зв'яжіться з нами та розкажіть, які завдання має виконувати Ваш склад. Ви також можете написати нам повідомлення або зателефонувати, й наші досвідчені консультанти перетелефонують Вам!

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Докладніше про підвісні конвеєри
Докладніше про підвісні конвеєри

Select country

Close