Smybolbild SSI SCHÄFER Hotline

У малоймовірному випадку виникнення несправностей в устаткуванні або системі, поставлених SSI SCHAEFER, наша телефонна служба доступна 24 години на добу, 365 днів на рік. Ви одразу ж зможете обговорити по телефону з нашими кваліфікованими технічними спеціалістами та менеджерами з продукції, і вони зможуть надати детальну консультацію.

 

Завдяки прямому зв'язку по віртуальній приватній мережі наші спеціалісти можуть дистанційно виявити можливі проблемні фактори та вирішити їх. Якщо виявиться, що є необхідність у прибутті технічних спеціалістів до Вашої дільниці, їх відрядження буде організоване згідно з встановленими, визначеними етапами передачі заявки на розгляд вищих інстанцій. Короткий час реагування гарантується SSI SCHAEFER.

Крім того, наша профілактична інформаційно-технічна підтримка забезпечує, щоб несправності у першу чергу не виникали: системи постійно контролюються, і технічний спеціаліст негайно отримує повідомлення, якщо порушуються критичні параметри. Завдяки використанню відповідної статистики та звітів ми надаємо Вам точний контроль та забезпечуємо високий рівень відстежування.

Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Обслуговування і підтримка клієнтів>>PDF
Наші посилання за секторами

Select country

Close