За останні двадцять років програмне забезпечення стало надзвичайно важливим елементом Вашого об'єкта

Воно є ключовим фактором зв'язку між Вашими працівниками та устаткуванням на складах як з ручним, так і з автоматичним управлінням.

Тому декілька років тому компанія SSI SCHAEFER прийняла рішення про заснування спеціального відділу в рамках організації обслуговування, в якому кваліфіковані спеціалісти з програмного забезпечення могли б надавати підтримку Вашому підприємству.

З цими працівниками можна зв'язатися цілодобово, вони повністю зосереджені на відповідях на питання, що пов'язані з програмним забезпеченням.

Спектр послуг простягається від питань щодо експлуатації, пошуку та усунення несправностей у випадку помилок і до встановлення додатків для нашого програмного забезпечення для інтеграції нових робочих процесів в наявні системи.

Ще однією послугою, яку ми, звичайно, за необхідності надаємо нашим постійним клієнтам, є модернізація наявних систем до нових версій, щоб підтримати Ваше підприємство на сучасному технологічному рівні.

Крім того, ми надаємо підтримку щодо інтеграції з підключеними системами, такими як бази даних, операційні системи або інтерфейси з системами третіх сторін, щоб досягти основної мети - тривалого терміну служби Вашого підприємства.

  • Кваліфіковані спеціалісти з обслуговування доступні цілодобово
  • Місцеві команди з технічного обслуговування наявні по всьому світу
  • Працівники володіють мовою і знайомі з культурою наших клієнтів
  • Співпраця нашої служби підтримки програмного забезпечення з групами розробників SSI SCHAEFER з інших відділів (наприклад механічних компонентів).
  • Інтеграція сторонніх виробників з бази даних та секторів операційної системи.
  • Інтеграція систем наших клієнтів в мережу підтримки SSI SCHAEFER для надання допомоги в режимі онлайн.
Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Обслуговування і підтримка клієнтів>>PDF
Наші посилання за секторами

Select country

Close