Запчастини

Для наших клієнтів у нас є вичерпний сервіс запчастин, доступний у всіх регіонах цілодобово. Спектр наших послуг охоплює обробку та виконання замовлень на запчастини та доставку, створення каталогів та комплектів запчастин, а також ремонт запчастин. Наш персонал з технічного обслуговування та місцеві команди з технічного обслуговування також здійснюють встановлення запчастин.

Ваші замовлення приймаються цілодобово. Доставка запчастин здійснюється швидко в межах гарантованих термінів та за фіксованими цінами.

Технічне обслуговування

З SSI SCHAEFER Ви можете обирати з поміж різних моделей технічного обслуговування: профілактичні перевірки технічного стану за визначеними фіксованими цінами, періодичні обстеження або технічне обслуговування за викликом, з повним набором функцій або із допоміжними функціями. Технічне обслуговування, що надається нами, проводиться для всіх виробів, пов'язаних з конвеєрною технологією, від стелажів до транспортно-складського обладнання, навіть якщо вони були поставлені не SSI SCHAEFER.

В усіх випадках роботи з технічного обслуговування надаються кваліфікованим персоналом SSI SCHAEFER, наприклад сертифікованими спеціалістами з технічного контролю. Вони включають проведення візуальних та акустичних перевірок Вашого обладнання, незалежно від того чи є воно за своєю конструкцією механічним, електричним чи електронним.

В рамках технічного обслуговування ми потім усунемо можливі несправності та, за необхідності, проведемо необхідні пусконалагоджувальні роботи та перевірки щодо правил техніки безпеки. В залежності від можливостей на об'єкті, ми оптимізуємо робочі характеристики усього Вашого устаткування.

Wartung vor Ort durch SSI SCHÄFER-Mitarbeiter

Обслуговування на місці

Якщо у Вас виникне потреба у присутності наших техніків на місці через неможливість вирішення проблеми по телефону або за допомогою дистанційної діагностики, SSI SCHAEFER забезпечить це протягом гарантованого короткого терміну. Для забезпечення цього у нас в резерві є чисельні сервісні спеціалісти за всіма напрямками і в той же час.

Тому наша компанія проводить пошук та усунення несправностей швидко, ефективно та за визначеними процедурами передачі розгляду питань на вищий рівень. Кожен виклик завершується вичерпним звітом для забезпечення необхідної прозорості.

Дистанційне обслуговування

Завдяки прямому зв'язку по віртуальній приватній мережі наші спеціалісти виявляють можливі проблемні фактори та вирішують їх дистанційно. Якщо виявиться, що є необхідність у прибутті технічних спеціалістів до Вашого об'єкта, їх відрядження буде організоване згідно з встановленими, визначеними етапами передачі заявки на розгляд вищих інстанцій. Короткий час реагування гарантується SSI SCHAEFER.

Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Обслуговування і підтримка клієнтів>>PDF
Наші посилання за секторами

Select country

Close