Regalbediengeräte von SSI SCHÄFER: Automatisierte Lagersysteme für den Einsatz im Hochregallager

Незалежно від того, що саме Ви бажаєте оптимізувати у Ваших інтралогістичних процесах, ми готові підтримати Вас як постачальник систем із міжнародною кваліфікацією та глобальною присутністю. Із інженерно-конструкторськими послугами, машинобудуванням, спорудженням сталевих конструкцій та технологіями контролю з одного джерела та власними IT та програмними розробками ми гарантуємо ідеальну взаємодію усіх компонентів.

Наші інноваційні, автоматизовані транспортно-складські системи забезпечують швидке транспортування матеріалів та швидкий доступ. З якими б проблемами Ви не зіткнулися, SSI SCHAEFER має ідеї та рішення, щоб задовольнити Ваші потреби.

Переваги включають:
  • Повне використання простору завдяки мінімальним зазорам
  • Оптимізована обробка товарів завдяки модифікованій динаміці та чисельності різних приводних механізмів
  • Легке технічне обслуговування завдяки використанню високоякісних деталей машин
  • Короткий час збирання за рахунок компактних вузлів та передпускового налагодження транспортно-складських систем
  • Адаптація до Вашої тари із спеціально розробленими вантажозахоплювальними пристроями

Завдяки модульній концепції кожне рішення від SSI SCHAEFER може бути модифіковане спеціально для клієнта та адаптоване на місці; незалежно від того, чи мова йде про новий проект, інтеграційний чи модернізаційний проект.

Випробувано на тривалий термін служби

Всі машини та компоненти від SSI SCHAEFER піддаються численним ретельним та тривалим випробуванням і постійно удосконалюються у нашому технологічному центрі у Гібельштадті площею 4500 м².

Таким чином ми переконуємось, що коли наші продукти потрапляють на ринок, вони не мають компонентів схильних до зношування та досконало пристосовані до вимог ринку.

Якщо Ви зацікавлені, ми запрошуємо Вас відвідати наш технологічний центр та самим побачити, який асортимент продуктів та послуг ми пропонуємо та як працюють наші системи.

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Стелажне обладнання для автоматизованих складських систем>>PDF
  • Підйомно-транспортні пристрої>>PDF
Наші посилання за секторами

Select country

Close