Якщо Ви бажаєте підвищити продуктивність обробки товарів на Вашому складі лотків, наша Лоткова система Schaefer (STS) надасть Вам ряд переваг: із STS декілька візків можна розташувати вертикально. Лотки подаються через підйомники STS у стелажі. Крім того, STS економить ще більше часу, оскільки лотки переміщуються не підіймаючи їх знизу (як це робиться звичайним транспортно-складським обладнанням), а за допомогою спеціального пристрою для захоплення і витягування.

В результаті стратегічного розташування окремих компонентів, STS є надзвичайно динамічною та ефективною високонадійною системою, що забезпечую надзвичайно високу продуктивність.

Optimierung der Umschlagsleistung im Tablar-Lager mit Hilfe des Schäfer Tray System (STS)
Гнучкість без проблем

У складі системи SCP (Schäfer Case Picking) окремі ящики знімаються з лотків і розділяються спеціальними перегородками для подальшої обробки.

Візок STS поставляється у міцному транспортному засобі із сталі, що забезпечує безпечне транспортування без витрат простору. Транспортний засіб також використовується для розміщення візка безпосередньо на стелажі та встановлення його на колії без використання спеціального монтажного обладнання.

У разі проведення технічного обслуговування або несправності "запасний STS" може бути введений в дію, що дозволяє уникнути простою.

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Лоткова система Schaefer>>PDF

Select country

Close