Автом. підйомно.-трансп. система Exyz у висотному проході

Ефективність у всіх відношеннях: ми пропонуємо нашим клієнтам ретельно оптимізований підйомно-транспортний пристрій — Exyz. Починаючи з виробництва окремих механізмів за індивідуальним замовленням і до окремих комбінацій стандартизованих компонентів механізму. Різноманітні основні елементи серійного виробництва — від одно- або двощоглових пристроїв із одним або двома вантажозахоплювальними пристроями для одно-, дво- й багато-глибинного складування та відбору або варіант Orbiter — формують вичерпний запас для індивідуалізованих збірних готових пристроїв. Завдяки конструкції у формі модульної системи пристрої можливо виготовити точно за замовленням у найкоротші терміни згідно з індивідуальними вимогами клієнта з висотою від восьми до 45 метрів. Відзначаючись інноваційною конструкцією, Exyz забезпечують численні переваги для ефективності, високої гнучкості та більшої місткості складу.

Найменування “Exyz” — це справді точна назва для всього того, у чому цей новий підйомно-транспортний пристрій досягає успіху. "Е" означає ефективність у споживанні енергії й продуктивності — і це за всіма трьома вимірними осями “X”, “Y” і “Z”, за якими працюють підйомно-транспортні пристрої: переміщення, підйом, а також рухи складування й відбору. Компактна конструкція зумовлює особливо високі переваги для клієнтів: приваблива ціна, швидші терміни доставки та впровадження, а також висока надійність завдяки перевіреним компонентам

Компанія SSI Schaefer досягає острівної позиції завдяки інноваційній конструкції щогли. Противаги на механізмі для підйомного візка можуть бути встановлені всередині щогли, що балансує до двох третин власної ваги підйомного візка й збільшує місткість, водночас зменшуючи необхідне енергоспоживання. Порівняно з традиційними пристроями покупці досягають економії енергії до 25 відсотків лише при підійманні, не кажучи вже про значне скорочення операційних витрат. Крім того, енергоефективність уже не є опціональною функцією обладнання. Пристрої для ефективного збереження енергії вже належать до стандартної системи Exyz.

складування піддону у висотному складі

Короткий огляд основних переваг:

Ефективна модульна конструкція…

  • найвища надійність завдяки використанню перевірених компонентів і високоякісному серійному виробництву
  • найвища гнучкість за рахунок можливості індивідуального налаштування до конкретних вимог клієнтів
  • найшвидші терміни доставки та впровадження завдяки ретельному попередньому збиранню й тестуванню на нашому заводі

Ефективне споживання енергії …

  • Екологічна логістика найвищого рівня належить до стандарту SSI

Ефективна конфігурація ...

  • більше корисного складського обсягу завдяки надзвичайно компактній конструкції
Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Стелажі для автоматизованих складських систем>>PDF
  • Підйомно-транспортні пристрої>>PDF
Додаткова інформація
Додаткова інформація
  • Екологічна логістика>>PDF

Select country

Close