Beispielanwendung für E-Pick

Якщо Ви бажаєте досягти вищого рівня надійності та ефективності у завданнях з підбору замовлень на Вашому складі, ми рекомендуємо використовувати нашу систему E-Pick.

E-Pick це швидкий, простий та економічно ефективний вступ до робочих станцій підбору замовлень, що управляються системою pick-by-light.

Це пояснюється тим, що завдяки цьому окремому рішенню Ви можете налаштувати та експлуатувати усю систему pick-by-light. Від прив'язки до бази даних замовлень до встановлення елементів управління і призначення місць зберігання, і до повсякденної експлуатації - система зручна у використанні. Для цього Вам не потрібні спеціальні інформаційно-технічних знання чи окремий програміст.

З цією системою Ви також отримуєте переваги від досвіду та кваліфікації лідера на ринку інтралогістики. Навіть із цією "початковою" системою Ви зможете оцінити переваги ретельно скомпонованих системних модулів.

Невелика робоча станція - висока продуктивність

E-Pick особливо підходить для менших робочих станцій, оскільки вони стають незалежними автономними елементами підбору та комплектації замовлень, що можуть гнучко реагувати на короткострокові зміни та модифікації. Основним елементом тут є ПК з сенсорною панеллю, що управляє під'єднаними елементами підбору та орієнтує працівника.

Значне підвищення ефективності

Ретельно розроблений графічний інтерфейс користувача дозволяє здійснити повне налаштування усього за декілька годин, проводячи Вас через усі завдання з налаштування та конфігурування. Ви швидко зможете скористатися значними перевагами нашої системи:

  • Підвищення ефективності підбору замовлень
  • Підвищення якості підбору замовлень
  • Прості зміни параметрівобробки замовлень можуть бути розширені поетапно

Навіть якщо Ви зміните свої логістичні завдання, E-Pick пристосовується до нової ситуації у лічені хвилини.

Розширення для ефективної збиральної робочої станції

Наш додаток pick@work являє собою розширення до E-Pick і налаштовується через програмне розширення на сенсорній панелі. Система використовується для ефективної координації збиральних робочих станцій та оптимізації компонентів, зменшуючи кількість помилок. Місця зберігання предметів, що збираються, підсвічуються у правильній послідовності, і предмети збираються крок за кроком за допомогою екранного посібника, що робить процес підбору керованим та ефективним.

Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • E-Pick>>PDF
  • Автоматизація SSI SCHAEFER>>PDF

Select country

Close