Ви шукаєте ефективне рішення для підбору окремих виробів? Що ж, ви його знайшли. Стрічковий сортувальник підвищує швидкість підбору, які б великі кількості товарів не було потрібно відсортувати та підібрати.

Стрічковий сортувальник від SSI SCHAEFER це система підбору з відкритих коробок, що може використовуватися для підбору замовлень на постачання партіями, а також для обробки повернених товарів. Клієнти у різних секторах, наприклад доставка товарів поштою, текстиль, харчові продукти, споживчі товари та торгівля по інтернету, вже покладаються на цю систему для сортування великих об'ємів різних товарів.

Split Case Picking: Quergurtsorter

Наш стрічковий сортувальник виконує сортування швидко і точно, при цьому обережно переміщуючи товари. На виході можуть бути встановлені спускні жолоби, а також конвеєри. Вони можуть розташовуватися дуже близько і гнучко. Зі швидкістю до 2,5 м/с, продуктивність може сягати 10000 виробів на годину.

Звичайно, ми також надаємо консультації нашим клієнтам, плануємо усю систему і забезпечуємо системне управління проектом. Усі компоненти виготовляються самостійно. Наші клієнти з користю для себе використовують досвід SSI SCHAEFER, як постачальника послуг, що надає все, що Вам потрібно, з єдиного джерела. Зв'яжіться з нами і переконайтеся самі!

Переваги системи підбору з відкритих коробок SSI SCHAEFER:

  • Швидке і точне сортування, дбайливе по відношенню до товару
  • Високі швидкості до 2,5 м/с
  • Рівні продуктивності до 10000 одиниць на годину
  • Близьке та гнучке розміщення спускних жолобів і конвеєрів
Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Referenz-Video

Select country

Close