Чи хотіли б Ви ще більше підвищити ефективність та надійність Ваших процесів підбору замовлень і знайти напів-автоматизоване бездокументне рішення? Наша система pick-by-light поєднує усі ці переваги:

Переваги відбору Pick-by-Light

  • Зручність використання
  • Надійні вказівки користувачу і підвищення якості підбору замовлень порівняно з підбором за переліком замовлень
  • Гнучка обробка замовлень і точне управління запасами в режимі онлайн (O transit)
  • Контроль рівня запасів за допомогою функцій інвентаризації

Завдяки використанню системи pick-by-light конвеєрна технологія та перевірене управління потоками матеріалів можуть використовуватися для оптимізації Ваших процесів відповідно до вимог та суттєвого зниження Ваших логістичних витрат.

Pick-by-Light: Kommissionieren mit Signallampe am Lagerfach

Системи Pick-by-light (один механізм підбору на одне місце підбору) підходять для продуктів із частотою товарообігу від 5 до 10 одиниць на день. Система Multilight (декілька місць підбору на один механізм підбору) із привабливою ціною оптимізована для місць із низьким рівнем обороту.

Надійно правильний підбір замовлень

Система pick-by-light від SSI SCHAEFER означає, що Ви можете майже повністю виключити помилки при підборі замовлень: на кожному відсіку для зберігання є світловий індикатор із дисплеєм та принаймні одна кнопка підтвердження. Коли контейнер підбору замовлення знаходиться у положенні підбору, світловий індикатор вказує експлуатаційному персоналу на правильний відсік та правильна кількість з'являється на дисплеї. Процес відбору також підтверджується за допомогою кнопки підтвердження.

Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Бездокументний підбір замовлень>>PDF
Referenz-Video

Select country

Close