Ви шукаєте робочу станцію, підключену до Вашого автоматичного складу для товарів тривалого зберігання (деталей С)? Швидкість найважливіший критерій?

З нашою системою pick-to-bucket для робочих станцій типу "товари до людини", підбір товарів для замовлень відбувається на високій швидкості: до 14 замовлень можуть оброблятися одночасно за допомогою нашого рішення pick-to-bucket! Відображена кількість товарів відбирається з однієї зі складських тар, що подаються на верхній конвеєр, та опускається у комірку, позначену технологією pick-by-light. Коли замовлення укомплектоване, комірка відкривається, а товари висковзують на центральний збірний конвеєр, що направляє товари до місця автоматичного завантаження.

Надійна робота завдяки досвіду SSI SCHAEFER

Завдяки системному використанню стандартних компонентів з асортименту модулів SSI SCHAEFER, Ваші процеси підбору замовлень виконуватимуться безперебійно та надійно. Оскільки ми виступаємо постачальником усього асортименту, SSI SCHAEFER вважає комплексне рішення та узгоджену взаємодію усіх компонентів системи найвищим пріоритетом.

Rasante Kommissioniergeschwindigkeiten dank Ware-zum-Mann Arbeitsplatzsystem Pick-to-Bucket

Це означає, що, використовуючи систему pick-to-bucket, Ви не лише зможете досягти високого рівня продуктивності із більш як 1000 підборів на годину, але й завдяки наявності 14 комірок (ємністю 8 літрів кожна) матимете більше простору для тимчасового зберігання товару на робочій станції.

Переваги:
  • Зниження кількості помилок практично до 0
  • Підвищення продуктивності підбору замовлень у 10 разів порівняно зі звичайним підбором замовлень
  • Швидкість підбору становить до 1000 підборів на годину
  • Забезпечення найбільш дбайливого поводження із Вашими товарами
  • Дбайливе переміщення товарів
  • Виключається обробка контейнерів
  • Контроль світлової сітки забезпечує точний орієнтир користувачу
Ергономічна концепція для вищої продуктивності

Ще однією відмітною рисою робочої станції з нашою системою pick-to-tote є ергономічна концепція ergonomics@work!®,. Продумано сконструйований захват, що працює зверху вниз, зменшує робоче навантаження. Контактні поверхні зроблені з приємними на дотик дерев'яними накладками, що покривають холодний метал, таким чином сприяючи вищій продуктивності Ваших працівників.

 

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Бездокументний підбір замовлень>>PDF

Чи бажаєте Ви підбирати замовлення прямо в контейнер?

Поговоріть із нами про нашу систему систему Pick-to-Tote

Select country

Close