Ви шукаєте робочу станцію, підключену до Вашого автоматичного складу для товарів тривалого зберігання (деталей С)? І Ви також бажаєте підбирати замовлення прямо до контейнерів і коробок замовлення?

Наша робоча станція pick-to-tote з оптимізованою ергономікою була розроблена спеціально для цього завдання і особливо ефективно використовує принцип підбору замовлень "товари до людини". Чітке інформування користувача і контроль точок доступу через світлову решітку забезпечує найкращі результати підбору замовлень. Додаткові функції включають додатки для ефективної економії та інвентаризації.

Переваги:
  • Зниження кількості помилок практично до 0
  • Підвищення продуктивності підбору замовлень у 10 разів порівняно зі звичайним підбором замовлень
  • Швидкість підбору становить до 1000 підборів на годину
  • Забезпечення найбільш дбайливого поводження із Вашими товарами
  • Підбір замовлень безпосередньо до контейнера замовлення
  • Можливе безпосереднє укладання та коректування одиниць у контейнері
Надійна робота завдяки досвіду SSI SCHAEFER

Завдяки системному використанню стандартних компонентів з асортименту модулів SSI SCHAEFER, Ваші процеси підбору замовлень виконуватимуться безперебійно та надійно. Оскільки ми є постачальником усього асортименту, SSI SCHAEFER вважає комплексне рішення та узгоджену взаємодію усіх компонентів системи найвищим пріоритетом. Організоване нами технічне обслуговування по всьому світу забезпечує усю необхідну підтримку та доступність, які можуть Вам знадобитися. 

Ергономічна концепція для вищої продуктивності

Ще однією відмітною рисою робочої станції з нашою системою pick-to-tote є ергономічна концепція ergonomics@work!®,. Продумано сконструйований захват, що працює зверху вниз, зменшує робоче навантаження. Контактні поверхні зроблені з приємними на дотик дерев'яними накладками, що покривають холодний метал, таким чином сприяючи вищій продуктивності Ваших працівників.

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Бездокументний підбір замовлень>>PDF
Produkt-Video
Практичні приклади
Практичні приклади

Select country

Close