Якщо підбір замовлень на Вашому складі здійснюється вручну і Ви шукаєте більш ефективний спосіб управління та контролю Ваших працівників, Радіочастотний підбір від SSI SCHAEFER є ідеальним рішенням.

Разом із технічними засобами SSI SCHAEFER також надає логістичне програмне забезпечення та усі засоби зв'язку з Вашою складською системою. Як спеціаліст з інтралогістики з багаторічним досвідом, ми маємо перевірений послужний список незліченних великих та малих проектів. Ми завжди зосереджені на потребах клієнта та наданні комплексної системи, яка зробить Ваш склад більш ефективним, а Вашу компанію більш успішною.

Мобільний обмін інформацією з працівниками Вашого складу

Мобільний інтерфейс користувача (UIM) дозволяє Вам обмінюватися даними між окремими терміналами за допомогою радіопередачі даних. Наша система використовує діалоги користувачів, незалежні від апаратного забезпечення. Радіочастотний підбір може впроваджуватися як окреме рішення або підключатися до Вашої системи онлайн. Використовуючи передачу сигналів з розширеним спектром, Ви можете під'єднати як Ваші портативні термінали, так і стаціонарні термінали вилкових навантажувачів до центрального сервера.

Мобільний UIM ідеально підходить для забезпечення високого рівня ефективності у широкому різноманітті застосувань.
  • Реєстрація товарів, що надходять
  • Підбір замовлень (товари до людини)
  • Інвентаризація наявних запасів
  • Системи управління вилковими навантажувачами
  • Перевірки розвантаження
Усюди на зв'язку: з нашим портативним радіочастотним терміналом

Радіочастотний термінал підключається до сканера з кільцем, який Ваші працівники носять на руці під час підбору замовлень. Це означає, що вони можуть отримувати замовлення будь-де, зчитувати дані замовлення прямо з дисплея а  також підтверджувати їх на радіочастотному терміналі. Радіопередача даних на комп'ютер здійснюється через точку доступу.

Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Бездокументний підбір замовлень>>PDF

Select country

Close