Наша напівавтоматична Система паралельного підбору (PPS) це ідеальна система підбору замовлень для товарів із швидким оборотом, підбір яких неможливо автоматизувати, а також для товарів із середнім або повільним оборотом: через радіочастотні термінали Ваші працівники, що займаються підбором замовлень, отримують усю необхідну інформацію для переміщення необхідних товарів з контейнерів до завантажувального модулю. Завантажувальні шахти, до яких повинні відбиратися замовлення, вказуються ідентифікаторами системи Pick-by-Light.

Як постачальник систем, спеціаліст та світовий лідер на ринку інтралогістики, компанія SSI SCHAEFER здатна поставити усі компоненти для цієї системи, від контейнерів та обладнання і до програмного забезпечення керування процесами. Маючи багаторічний досвід, ми забезпечуємо швидке впровадження та безпроблемну взаємодію усіх компонентів.

Parallel Picking System - Hoher Durchsatz durch parallele Bedienung

Оскільки декілька операторів можуть одночасно працювати над різними замовленнями на одному завантажувальному модулі, PPS дозволяє досягти значно вищого рівня ефективності.

Економічно ефективне рішення та швидка обробка замовлень

Із PPS Ви отримуєте наступні переваги:
  • Найвищий можливий обсяг обробки замовлень завдяки паралельному підбору
  • Ефективна обробка замовлень завдяки оптимізації замовлень із програмним управлінням
  • Висока якість робочої станції у зоні підбору замовлень завдяки ергономічному дизайну
  • Швидке навчання та висока якість підбору замовлень завдяки інтелектуальному управлінню користувачем
  • Невеликий термін амортизації

Із PPS замовлення контролюються та перевіряються системою управління складом, після чого вони можуть запускатися в роботу вже оптимізованими через комп'ютер управління складом. Після цього різні замовлення одночасно направляються в окремі сектори та обробляються. Значного підвищення продуктивності можна досягти завдяки ефективному компонуванню замовлень (комплектації).

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Система паралельного підбору>>PDF
  • Автоматизація SSI SCHAEFER>>PDF

Select country

Close