SSI SCHAEFER - саме той партнер, що потрібен, коли необхідні висока пропускна здатність, надійна обробка замовлень та системне транспортування контейнерів.

Як постачальник систем, ми поєднуємо різноманітні технології та компоненти, щоб ще більше підвищити ефективність операцій та процесів.

Intralogistik: Handlingsysteme

Автоматизація відіграє важливу роль у підвищенні ефективності у документообігу і транспортуванні контейнерів . Ми розробляємо продукти та рішення для переміщення та навантаження/розвантаження контейнерів, що підтримують оптимальний потік матеріалів та значно підвищують продуктивність Вашого складу.

В інших сферах, що потребують окремих та високоспеціалізованих знань, наприклад, у робототехніці, ми співпрацюємо виключно з професіоналами. У таких випадках впровадження проводиться SSI SCHAEFER у якості генерального підрядника.

Robotiksysteme

Абсолютна сумісність з усіма нашими системами забезпечує безпроблемний процес встановлення. Наші досвідчені фахівці також з легкістю забезпечать інтегрування системи третіх осіб можна було з легкістю інтегрувати до Вашої системи.

SSI SCHAEFER здатна інтегрувати практично будь-яку систему до Вашого об'єкта. Цілісне рішення та вимоги клієнта завжди мають першочергове значення.

Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Транспортно-завантажувальні системи>>PDF

Select country

Close