Depalettierung

Завдяки інтеграції рішень з автоматичного розвантаження піддонів із використанням роботів, SSI SCHAEFER пропонує послідовну та орієнтовану на результат автоматизацію складних ланцюгів процесів підбору замовлень. Ви зможете скористатися перевагами нашого широкого спектра рішень. Ми створюємо цілі об'єкти, що працюють безперебійно і складаються з повністю узгоджених між собою компонентів.

Наш пристрій для розвантаження піддонів забезпечує високу динамічність та високу функціональну безпеку, при цьому дбайливо переміщуючи продукти, та поєднує вакуумну багатозахватну технологію, вакуумну камеру з принципом механічного затиску та три перевірені принципи схоплювання.

Роботизовані системи від SSI SCHÄFER

Універсальна, гнучка у використанні технологія

В залежності від продуктів, які зберігає, комплектуєте та відвантажує Ваша компанія, до властивостей продуктів пристосовуються динамічні параметри, такі як швидкість та прискорення, а також параметри захвату вакууму, потоку повітря та зусилля затиску. Такі дані щодо продуктів разом із призначенням параметризації зберігаються у системі управління. В залежності від висоти продукту також регулюється положення контрпластини з присосками.

Принцип роботи

За допомогою потоку повітря всередині вакуумної камери проміжні шари, якщо є, піднімаються і переміщуються у підготовлений контейнер або на конвеєрну стрічку після розміщення на вакуумному передавальному столі.

Пластикові контейнери також легко обробляються із використанням принципу механічного затиску. Завдяки універсальності захвату зміна інструментів непотрібна, навіть якщо часто змінюються продукти.

Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Produkt-Video
Наші посилання за секторами

Select country

Close