Robotiksysteme zur Palettierung

Автоматичне укладання на піддони може здійснюватися роботами зі зчленованою рукою або портальними роботами, і SSI SCHAEFER пропонує комплексне рішення для укладання на піддони товарів, щовідвантажуються, або роликових контейнерів в кінці підбору замовлення.

Перевага від повного узгодження компонентів. Від транспортної тари до конвеєрних технологій і повністю автоматизованих складів - компанія SSI SCHAEFER пропонує інтралогістику з одного джерела.

Укладання на піддони та закріплення в один крок

Наше рішення включає пакувальне програмне забезпечення для розрахунку параметрів піддону, що формується, роботів для укладання на піддони та інтегроване обладнання для кріплення вантажу, що складається з пристрою обгортання стретч-плівкою для піддонів та горизонтальної обв'язувальної машини для роликових контейнерів. Під час цього процесу упаковані, але ще не закріплені піддони або роликові контейнери не потрібно переміщувати, що означає практичну відсутність ризику падіння або зміщення пакунків до того, як вантаж буде закріплений.

Пакувальне програмне забезпечення розроблене в першу чергу для забезпечення стабільності піддону, що завантажується, а також оптимального рівня завантаження. Щоб реалізувати програмні вимоги під час використання роботів на практиці, робот і захват з його ступенями рухомості сконструйовані таким чином, щоб була можливість пакування предметів з усіх чотирьох боків від середини піддону до його периметру.

Упаковані вироби переміщуються без зупинки зі спеціальної передавальної позиції, що також має функцію нахилу для підбору продуктів, що впали.

Завдяки такому навантаженню у русі, точному розміщенню у потрібному місці та точному укладанню із швидким відведенням вилкового захвату до обмежувача, продуктивність пакування становить понад 800 одиниць за годину.

Переваги

  • Упаковані предмети можуть підбиратися з усіх чотирьох сторін піддону
  • Практично нульовий ризик падіння або зісковзування упакованих предметів
  • Переміщення упакованих предметів здійснюється зі спеціальної навантажувальної зони без зупинок
  • Інтегрований пристрій, що нахиляється, у навантажувальній зоні для підбору продуктів, що впали
  • Продуктивність пакування понад 800 одиниць за годину.
Довідки і консультації
Довідки і консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Produkt-Video
Наші посилання за секторами

Select country

Close