Приєднуйтеся до нас у Facebook

Лідер світового ринку з інтралогістики завжди привертає чимало уваги. Це честь і цілком зрозуміло, адже ми щодня працюємо над захоплюючими проектами та інноваційними рішеннями. Завдяки нашим каналам новин у соціальних мережах тепер стало легше тримати Вас у курсі всього, що відбувається в компанії SSI Schaefer.

Ми пропонуємо Вам чимало інформації, а також можливість зв'язатися з нами швидко та легко.

Цікаві відео на YouTube

Не пропускайте жодної новини про SSI Schaefer: наші підписники у Twitter і фанати у Facebook отримають останню інформацію та дізнаються про все першими.

Зазирніть за зачинені двері: наші <style1>практичні приклади</style1> у Facebook піднімають завісу над тим, що зазвичай недоступне широкому загалу — внутрішній простір розподільчих центрів і складів.

Подивіться на найсучасніші інтралогістичні рішення в дії: <style1>відеоролики на YouTube</style1> покажуть Вам, як працює наша продукція та що можна зробити з нею.

Ми — інтралогістика: перегляньте в <style1> блозі SSI Schaefer</style1> цікаві статті, присвячені темам, що мають рушійну силу в галузі.

Але насамперед соціальні мережі передбачають участь! Якщо Ви бажаєте висловити свою думку щодо нашої діяльності, внести пропозиції, поділитися ідеями або просто вийти на зв'язок — ми вислухаємо!

  • Блог SSI Schaefer з інтралогістики Спостерігайте за нами у Twitter

SSI Schaefer у соціальних мережах

  • SSI SCHAEFER у Facebook Відео щодо інтралогістики на YouTube Стежте за нами на Twitter.com SSI SCHAEFER у Google+

Відвідайте нас у Facebook, YouTube, Twitter і Google+

Блог SSI Schaefer з інтралогістики

  • Блог SSI Schaefer з інтралогістики

Select country

Close