Відомості про компанію SSI SCHÄFER

SSI SCHAEFER є провідним світовим постачальником складських і логістичних систем. Спектр послуг, що пропонуються, простягається від розробки проектів до оснащення складів продукцією власного виробництва компанії та реалізації комплексних логістичних проектів як генеральний підрядник. Групування глибоких професійних знань під парасольковим торговельним найменуванням SSI SCHAEFER забезпечує підґрунтя для розробки систем складування, орієнтованих на вимоги ринку, та знаходження цілісних рішень у сфері інтралогістики для різних секторів.

Асортимент продукції компанії SSI Schaefer/Fritz Schaefer GmbH, Нойнкірхкен (що водночас виступає міжнародним корпоративним центром групи SSI Schaefer) включає обладнання для основних складських зон, а також обладнання для цехів, заводів та офісів і різноманітні контейнери для збору та утилізації відходів. До типової продукції належать контейнери для зберігання й транспортування, полиці, стелажі для піддонів, консольні та мобільні стелажні системи, що формують основу складських систем із ручним або повністю автоматизованим управлінням. Фріц Шефер заснував компанію 1937 р., й нині SSI Schaefer має офіси по всьому світу.

Компанія SSI Schaefer Noell GmbH, Гібельштадт, доповнює портфель послуг як спеціаліст із комплексних логістичних систем. Спектр послуг охоплює всі етапи проету — від планування систем і консультування до реалізації систем "під ключ" та індивідуалізованого післяпродажного обслуговування. Інноваційні ІТ-рішення, що відповідають як внутрішнім стандартам, так і стандартам SAP-технологій, доповнюють портфель.

Компанія SSI Schaefer Peem GmbH, Грац, спеціалізується на модульній технології підбору замовлень. Компанія проектує, розробляє та виробляє високодинамічні конвеєрні системи для дрібних предметів та автоматичні системи підбору замовлень, включаючи індивідуалізоване програмне забезпечення.

Як генеральний підрядник, компанія Salomon Automation GmbH, Фрізах біля Граца, надає комплексні, індивідуалізовані рішення для складських систем із ручним і повністю автоматизованим управлінням. Компанія підтримує своїх клієнтів у всіх відношеннях, починаючи з пошуку рішень та процесу впровадження програмного забезпечення й до навчання працівників складу. Із логістичним програмним забезпеченням WAMAS компанія Salomon Automation сприяє повній візуалізації та оптимізації складських процесів клієнтів.

Select country

Close