• Наші нагороди
  • MM Logistik Award
  • MM Logistik Award
  • Найкращий продукт на LogiMAT
  • Продукт року-2011
  • Галузева нагорода
  • IVS Innovation Award
  • Нагорода за новаторство VDI
  • MM Logistik Award
  • Image Award
  • Найкращий продукт на LogiMAT
Preisverleihung MM Logistik Award

На виставці CeMAT 2011 компанія SSI Schaefer отримала нагороду MM Logistik Award за систему <link1>SSI Order Verifier</link1>. Ця система для автоматичного контролю та документування замовлень, що відвантажуються, вражає швидкістю та надзвичайною точністю. Order Verifier здобула перемогу в категорії "Системи ідентифікації", обійшовши всіх конкурентів. Церемонія нагородження проводилася в перший день виставки CeMAT.

Церемонія нагородження Robo-Pick

На виставці LogiMAT 2011 незалежне експертне журі присвоїло системі Schaefer Robo Pick (SRP) звання "Найкращий продукт 2011 р.". Ця система підбору посіла перше місце з-поміж низки конкурентів у категорії "Підбір, пакування, закріплення". Нагороди присуджувалися тим продуктам, що значною мірою сприяють оптимізації процесів, скороченню витрат і підвищенню продуктивності в інтралогістиці. Система Schaefer Robo Pick від SSI Schaefer здобула нагороду "Найкращий продукт 2011 р.".

Церемонія нагородження ECOtech

Складний контейнер ECO-tech ECT від SSI Schaefer тепер має право носити марку сортності "Продукт року-2011". Цей інноваційний контейнер узяв участь у конкурсі, організованому асоціацією pro-K, на звання найкращого пластикового виробу року й посів перше місце в категорії систем зберігання й транспортування. Впродовж 30 років промислова асоціація напівобробленої продукції та споживчих товарів присуджує звання "Продукт року" інноваційним, креативним товарам, що вирізняються відмінною функціональністю.

Preisverleihung industriepreis 2010 für Schäfer Orbiter System

На цьогорічній Ганноверській торговій виставці компанія SSI SCHAEFER здобула галузеву нагороду 2010 р. у категорії "Інтралогістика та управління виробництвом" за систему Schaefer Orbiter.

IVS-Innovationspreis 2010 für ORBITER-System

Лише через декілька місяців із моменту виходу на ринок улітку 2009 р. система ORBITER від SSI SCHAEFER Switzerland здобула нагороду: за такими характеристиками, як унікальність, конкурентоспроможність, новаторство, екологічність та оптимізація використання ресурсів, ця остання розробка здобула Нагороду за новаторство-2010 Schaffhauser Platzbanken за рішенням незалежного журі IVS (Industrie- und Wirtschaftsvereinigung Region Schaffhausen).

VDI-Inoovationspreis 2009 für SCP Schäfer Case Picking

У ході 18-ї Конвенції щодо потоків матеріалів компанія SSI SCHAEFER, Гібельштадт, здобула <link1><style1> Нагороду за новаторство в логістиці 2009 р.</style1></link1> від Асоціації німецьких інженерів (Verein Deutscher Ingenieure; VDI). Під час церемонії нагородження системний постачальник отримав нагороду, спонсором якої виступила Консалтингова група Miebach, Франкфурт, за нову, інноваційну систему <style2><link2>SCP Schaefer Case Picking</link2></style2>.

MM Logistik-Award für SCHÄFER Case Picking

У вівторок, 27 травня 2008 р., відбулося відкриття торгового ярмарку у сфері інтралогістики Cemat, що проводиться в Ганновері раз на три роки. Увечері в день відкриття виставки були обрані перші призери MM Logistics Awards.

Спеціальний приз був присуджений компанії SSI Schafer Noell GmbH, м. Гібельштадт, Німеччина: система Schaefer Case Picking (SCP) є модульним, масштабованим комплексним рішенням із майже необмеженими можливостями розширення.

Verleihung des Image Award des Fach- und Wirtschaftsmagazins „LOGISTIK inside“

Компанія SSI SCHAEFER здобула нагороду за імідж від спеціалізованого журналу "LOGISTIK inside" за 2008 р. у категорії складських та конвеєрних технологій. Для оцінювання стану найважливіших постачальників логістичних продуктів та послуг організація з дослідження ринку TNS Emnid 300 провела дослідження серед довільно обраних німецьких логістичних компаній у сфері торгівлі та виробництва.

За компанію SSI SCHAEFER голосували як її клієнти, так і ті, хто поки що не входить до їх числа. Діставши 747 балів із 1000 можливих, сімейна компанія обійшла 101 конкурента та здобула нагороду.

Automatisches Verschieberegalsystem von SSI SCHÄFER

Лише через декілька місяців після виходу на ринок автоматизована мобільна стелажна система від SSI SCHAEFER отримала нагороду: в категорії "Забезпечення запасами – транспортування – зберігання", ця новинка перемогла в номінації "Найкращий продукт 2006 р." на виставці LogiMAT. Ця інновація компанії привернула значний інтерес від самого початку продажів восени 2005 р.

Так, мені цікаво!
Так, мені цікаво!

Якщо Ви бажаєте дізнатися більше, натисніть тут.

>>>

Select country

Close