1937

Foto des Firmengründers Fritz Schäfer

Заснування компанії

16 січня 1937 р. у торговому реєстрі Бурбаха був зроблений такий запис:
"Фріц Шефер — виробник різноманітної продукції з листового металу". Перші вироби були зроблені в підвалі будинку.

 • Erste Produktkataloge von SSI SCHÄFER
 • Die ersten Produkte von SSI SCHÄFER

Перша продукція:

 • Транспортні контейнери
 • Димоходи
 • Корита
 • Кухонні панелі

1948

Передислокація компанії

Перехід на серійне виробництво ящиків для транспортування означав, що скоро попереднього місця виробництва буде вже замало, саме тому 1948 р. підприємство було передислоковане на колишню сільську галявину в Нойнкірхен-Зальхендорф.

 • Die Dorfwiese noch unbebaut. Das Unternehmen in den Anfängen
 • Erste Halle auf der Dorfwiese
 • Das Unternehmen heute, „Die Dorfwiese heute“

1951

Hans, Gerhard, Manfred und Theo Schäfer auf einem Gruppenbild

Чотири брати працюють разом

Чотири сини, Ганс, Герхард, Манфред і Тео Шефер, прийняли управління молодою компанією 1951 р. На додачу до виробництва, вони вирішили далі розширювати прибуткові торгові операції, в результаті чого наступного року була створена компанія EMW (Eisen- und Metallhandelsgesellschaft).

1953

Historische Aufnahme eines Lager-Fix-Kastens

Знакова подія у швидкому зростанні

Звичайні транспортні контейнери займають небагато місця, але знайти окремі вироби в них складніше. Щоб знайти, наприклад, викрутку, потрібно було зазирнути в десятки контейнерів, а інколи навіть розташовувати їх поруч один із одним для полегшення пошуку.

Рішення: ящик із "оглядовим отвором"

Розробка та серійне виробництво фіксованих ящиків для зберігання були не лише знаковою подією для компанії, а й інновацією, що й нині має вплив на складську логістику.

 • Zeichnung eines Lager-Fix-Kastens
 • SCHÄFER-Transportkästen im Lager

1954

Ausstellung von Fritz Schäfer auf der Industriemesse in Hannover

Ганноверська торговельна виставка

Компанія Fritz Schaefer уперше з'явилася на спеціалізованій торговельній виставці в м. Ганновері з фіксованими ящиками для зберігання.

1955

Produktion der Lager-Fix-Kästen

Швидке виробництво

Обсяг виробництва фіксованих ящиків для зберігання зростає з року в рік. Компанія налічує близько 372 працівників.

У день виготовлялося близько 4000 ящиків.

1960

Verwaltungsgebäude von SSI SCHÄFER im Jahr 1960

Орієнтація на міжнародний рівень

1960 р. на вулиці Банхофсштрасе, що нині має назву Фріц-Шефер-Штрасе, розпочалося будівництво адміністративної будівлі. У 1960-х компанія також почала зосереджуватися на міжнародних ринках. Перші закордонні компанії були засновані в м. Нойнкірх, Швейцарія, та Бейзінгстоук, Англія.

 • Luftaufnahme vom SCHÄFER-Betriebsgelände
 • Luftaufnahme vom SCHÄFER-Betriebsgelände

Сьогодні група компаній представлена не лише в Європі, а й в Америці, Австралії та багатьох країнах Близького Сходу та Азії.

1969

Luftaufnahme des Firmengeländes der SCHÄFER WERKE

Заснування SCHAEFER WERKE

Головний офіс компанії SCHAEFERWERKE GmbH розташований на історичній горі Пфанненберг у м. Нойнкірхені в регіоні Зігерланд, Німеччина. Раніше на цьому місці були розташовані найглибші залізні рудники в Європі. Колишній залізний рудник був перетворений на сучасну промислову компанію, що користується успіхом по всьому світу.

Близько 900 працівників на трьох виробничих дільницях забезпечили компанії успіх у цьому секторі.

1971

Заснування SCHAEFER SHOP

Із появою SCHAEFER SHOP у 1971 р. народилася нова концепція продажів. Як компанія, що спеціалізується на посилковій торгівлі обладнанням для офісів, складів та цехів, SCHAEFER SHOP забезпечила своїм клієнтам зручну можливість здійснювати покупки за каталогом. Концепція "здійснення покупок за своїм столом" отримала величезний успіх. Брошура, яка на початку мала лише чотири сторінки, тепер перетворилася на каталог, що містить понад 1300 сторінок.

Firmengelände von SCHÄFER SHOP

1976

Технологія утилізації відходів SSI SCHAEFER

1976 р. компанія SSI SCHAEFER виготовила перший пластиковий контейнер для відходів, а через рік після цього — перший металевий контейнер для відходів. Нині компанія не лише пропонує контейнери, що виготовляються виключно на власних підприємствах, а й цілі концепції збору й утилізації відходів, які розробляються й впроваджуються разом із замовником. Підвищення вимог до захисту навколишнього середовища зумовлює потребу в нових системах видалення відходів, що підходять для окремого збирання матеріалів, придатних для переробки, на додачу до відходів, які не підлягають вторинній обробці, й повернення їх до виробничого циклу. Саме тут ми взяли на себе провідну новаторську роль і встановили нові стандарти.

1998

COMBITEC-Büromöbel von SSI SCHÄFER

Реорганізація підрозділу офісних меблів

Оформлення робочого середовища тісно пов'язане з рівнем продуктивності працівників: персонал, що працює в комфортних умовах, має вищий рівень мотивації та здатний досягти більшого.

1998 р. компанія почала зосереджувати свою увагу на сучасних лінійках продукції, щоб задовольнити індивідуальні вимоги клієнтів.

2000

Luftaufnahme des Firmengeländes von SSI SCHÄFER NOELL in Giebelstadt

Розширення компанії

Розширенням компанії шляхом інтеграції SSI SCHAEFER NOELL. Компанія SSI Schaefer Noell GmbH, Гібельштадт, Німеччина, поповнила спектр послуг як спеціаліст зі складних логістичних систем, що працює в секторі ринку автоматичних систем із 1978 р.

Компанія вже створила понад 300 логістичних систем по всьому світу як генеральний підрядник. Спектр послуг охоплює всі етапи проекту — від планування систем і консультування до реалізації заводів "під ключ" та спеціалізованого післяпродажного обслуговування.

2001

Luftaufnahme des Firmengeländes von SSI SCHÄFER PEEM

Розширення компанії

Розширення компанії шляхом інтеграції SSI SCHAEFER PEEM. Компанія SSI Schaefer Peem GmbH, Грац, Австрія, спеціалізується на модульній технології підбору замовлень.

Компанія проектує, розробляє та виробляє конвеєри для дрібних предметів, а також пристрої для автоматизованого підбору замовлень і супутнє програмне забезпечення. Поєднання вмінь під парасольковим брендом SSI SCHAEFER забезпечує фундамент для розробки орієнтованих на ринок складських систем, що охоплюють увесь сектор, а також проектування інтегрованих інтралогістичних рішень.

2002

Stand von SSI SCHÄFER auf der CEMAT 2002

Бренд SSI Schaefer

Компанії PEEM і NOELL були вперше представлені під парасольковим брендом SSI SCHAEFER на виставці CEMAT 2002 р.

2008

Firmengelände von SALOMON AUTOMATION in Friesach

Розширення компанії

Розширення компанії шляхом інтеграції SALOMON AUTOMATION. Вирішальний крок у подальшому розвитку компанії був зроблений 2008 р. Компанія Salomon Automation була інтегрована до групи SSI SCHÄFER як незалежна компанія без змін у керівництві. Як генеральний підрядник компанія Salomon Automation реалізує комплексні рішення: логістичні системи й системи підбору замовлень із ручним управлінням або повністю автоматизовані, що інтегруються для створення завершеної системи за допомогою логістичного програмного забезпечення WAMAS.

Маючи міжнародну організацію з продажів та обслуговування, група SSI SCHÄFER залишається для своїх клієнтів надійним, орієнтованим на довгострокову співпрацю партнером, що пропонує інноваційну продукцію та комплексні рішення.

Ювілейна брошура у форматі PDF

Так, мені цікаво!
Так, мені цікаво!

Якщо Ви бажаєте дізнатися більше, натисніть тут.

>>>

Select country

Close