Зварювальний робот

Для багатьох продуктів та послуг якість є вирішальним критерієм при придбанні. Тому чимало компаній обіцяють своїм клієнтам високу якість і рекламують свою продукцію з таким твердженням. Але в кінцевому підсумку дії все ж переконливіші за слова.

Упродовж багатьох десятиліть компанія SSI SCHAEFER розробляє й випускає системи, компоненти та рішення високої якості, які підвищують конкурентоспроможність наших клієнтів. Таким чином ми стали світовим лідером на ринку інтралогістики.

Цей успіх аж ніяк не випадковий. Це результат постійного процесу вдосконалення. Вже досить давно ми використовуємо систему управління якістю з метою контролю наших внутрішніх процесів, що забезпечує вдосконалення якості. Це підтримує наше прагнення забезпечувати найкращі можливі експлуатаційні якості.

Щоб продемонструвати це прагнення й навколишньому світу, ми вирішили перевірити нашу систему управління якістю, залучивши незалежну третю сторону. Праворуч можна побачити отриманий нами сертифікат.

ISO 9001

Звісно, якість — це набагато більше, ніж просто дотримання норм. Ми бачимо себе надійним партнером для клієнтів і постачальників та зацікавлені в довгостроковій співпраці для взаємної вигоди. Тому ми переслідуємо такі цілі стосовно якості:

  • постійне вдосконалення нашої системи управління якістю
  • покращення внутрішніх та зовнішніх зв'язків
  • регулярне навчання наших працівників
  • якісна робота в кожній сфері діяльності
  • розробка продукції та послуг, що відповідають потребам клієнтів
  • підвищення рівня задоволеності клієнтів

Крім того, ми здобули й інші сертифікати, що підтверджують високі стандарти нашого виробництва та забезпечують нашим клієнтам упевненість у тому, що вони працюють із професіоналами.

Кваліфікація на зварювальні металоконструкції (англійська)

Сертифікат відповідності від інституту випробування матеріалів у землі Північний Рейн-Вестфалія (Німеччина)

Сертифікат загального будівельного контролю на сталеві елементи та оцинковані частини в будівництві складів (Німеччина)

У разі виникнення будь-яких питань щодо нашої системи управління якістю заповніть <link1>форму зворотнього зв'язку</link1>.

Сертифікат ISO 9001
Сертифікати управління якістю
Розкажіть мені більше, будь-ласка!
Розкажіть мені більше, будь-ласка!

Якщо бажаєте дізнатися більше про управління якістю в компанії SSI SCHAEFER, натисніть тут.

>>>

Select country

Close