Упродовж багатьох років компанія SSI SCHAEFER була одним із провідних підприємств у Європі особливо в тому, що стосується екологічності виробничих процесів. Ми усвідомлюємо нашу відповідальність і прагнемо досягти найвищих рівнів екологічності при розробці, виробництві та утилізації нашої продукції. Нагороди та гранти від різних організацій, у тому числі грант від Європейської спільноти в рамках проекту LIFE, підтверджують наше відповідальне ставлення до навколишнього середовища.

Захист навколишнього середовища є важливою частиною наших корпоративних принципів і враховується в усіх екологічних процесах у компанії. Разом із нашими працівниками ми робимо все можливе, щоб зробити нашу продукцію, виробничі й робочі процеси максимально безпечними для навколишнього середовища.

Як компанія, що впродовж десятиліть накопичувала досвід у сфері технологій утилізації та переробки відходів, ми гарантуємо, що переробка не лише не дорожчатиме, а й стане простішою та ефективнішою як для наших клієнтів, так і для наших власних операцій утилізації та переробки відходів.

Umweltschutz-Logo SSI SCHÄFER

Цей значний внесок для захисту навколишнього середовища спонукає нас досліджувати інші рішення й удосконалення. Наша компанія ставиться до захисту навколишнього середовища настільки серйозно, що робить навіть більше, ніж вимагається за законом.

Так, мені цікаво!
Так, мені цікаво!

Якщо Ви бажаєте дізнатися більше, натисніть тут.

>>>

Додаткова інформація
Додаткова інформація
  • Екологічна логістика>>PDF

Select country

Close