Ergonomie in der Industrie: Ergonomische Arbeitsplätze in Fertigung, Montage und Kommissionierung

Ергономічні робочі станції — це ключ до високої продуктивності, відмінної якості та ефективних, рентабельних процесів. Завдяки використанню концепції ergonomics@work!® на всіх етапах виробництва — від приймання товарів, виробництва та складання й до підбору замовлень та обробки повернених товарів — компанія SSI SCHAEFER обійняла передові позиції на світовому ринку технологій. Ефективність робочих станцій ergonomics@work!® доводиться щоденно, що виражається не лише в підвищенні продуктивності в середньому на 20% і більше, а й зниженні витрат з одночасним підвищенням якості.

Lagerkästen aus Metall von SSI SCHÄFER

Компанія SSI SCHAEFER набагато раніше за інших усвідомила фундаментальну важливість ергономіки. Відомі "ящики Schaefer", інакше кажучи — <link1>контейнери Lagerfix</link1>, є результатом ретельно продуманої ергономіки. Тепер компанія SSI SCHAEFER має найширший та найсучасніший набір ергономічних робочих станцій для складів і заводів.

Річ у тім, що навіть за часів високотехнологічної автоматизації складів якість, пропускна здатність та терміни поставок залежать саме від продуктивності праці людей. Ключові завдання в ланцюгу додання вартості виконуються безпосередньо працівниками як на складі, так і на виробництві або в офісі.

Концепція ergonomics@work!®, серед іншого, передбачає таке:
  • Транспортування матеріалів із меншими витратами праці
  • Оптимальне розташування елементів управління й дисплеїв
  • Чітке, просте й логічне орієнтування користувача
  • Натуральні, нешкідливі для шкіри й водночас міцні матеріали
  • Робота з низьким рівнем шуму
  • Інтегроване виявлення помилок і підтримка в пошуку несправностей

 

Дізнайтеся більше про інноваційні ергономічні робочі станції від SSI SCHAEFER у розділах:

Звісно, концепція ergonomics@work!® враховує й те, що ергономіка не закінчується безпосередньо на робочій станції. <link1>Тиха конвеєрна технологія</link1> від SSI SCHAEFER ідеально підходить для зниження рівня шуму конвеєрів на робочих станціях та навколо них. Ще один приклад — наші <link2><style1>системи обробки</style1></link2>, завдяки яким Ваші працівники можуть звільнитися від фізично складних і монотонних дій.

Концепція ergonomics@work!® також знайшла своє відображення в ІТ-рішеннях компанії SSI SCHAEFER. Інтуїтивне управління й конфігурація екрана, розроблені згідно з принципами ергономіки, не просто полегшують орієнтацію та перегляд, вони дають змогу скоротити час на навчання, запобігти неправильному використанню та прискорити роботу.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Більше відомостей
Більше відомостей
  • Системи ергономічних робочих станцій>>PDF

Select country

Close