У середньому на робочій станції на складі вага товарів, що переміщуються кожною особою за робочу зміну, може сягати тонни й більше. Оскільки за годину виконуються сотні переміщень та операцій відбору, все зводиться до ефективності, точності та швидкості. Робочі станції із системою ergonomics@work!® від SSI SCHAEFER допомагають досягти економії від 50 до 200 євро на день, а отже, й відмінного фінансового результату.

Робоча станція, створена спеціально для приймання товарів відповідно до концепції ergonomics@work!®, справді забезпечує підвищення продуктивності на 15%, що приводить до зниження витрат. Крім того, істотно зменшує фізичне навантаження, що має надзвичайно важливе значення в зоні приймання товарів.

Дізнайтеся більше про оптимізовані робочі станції для приймання товарів від SSI SCHAEFER.

Ергономічність робочої станції є критично важливим чинником, що впливає на рівні продуктивності, особливо в <style1>підборі замовлень</style1> за принципом "товари до людини". Тільки компанія SSI SCHAEFER пропонує робочі станції, де товари подаються під кутом, щоб їх було легко обробляти, й де користувачі не лише можуть орієнтуватися за допомогою стрілок, дисплеїв та світлових сіток з відмінною ергономікою, а й захищаються від неправильного використання. Саме тому завдяки використанню робочих станцій підбору замовлень ergonomics@work!® компанія SSI SCHAEFER досягає продуктивності на рівні 700-1000 операцій із підбору на годину в реальних умовах промислового виробництва, а не лише як теоретичні заяви з метою продажу.

Дізнайтеся більше про широкий асортимент робочих станцій для підбору замовлень за допомогою концепції ergonomics@work!®.

Одним із найскладніших завдань у складській логістиці є обробка повернених товарів. Особливо це стосується посилкової торгівлі, де ці операції так само важливі, як і приймання товарів та підбір замовлень. Тому компанія SSI SCHAEFER пропонує рішення й для цього завдання відповідно до концепції ergonomics@work!®.

Дізнайтеся більше про інтелектуальну інтеграцію підпроцесів у обробці повернених товарів завдяки інноваційним та ергономічним робочим станціям.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Більше відомостей
Більше відомостей
  • Системи ергономічних робочих станцій>>PDF

Select country

Close