Пожежа, що може виникнути в результаті технічної несправності, пожежонебезпечних робіт або людського недогляду, наприклад легковажно викинутої цигарки, може призвести до шкоди здоров'ю або матеріальних збитків.

Очевидно, що збитки від пожежі можуть поставити під удар сам факт існування Вашої компанії. Оскільки проміжок часу, що спливає з моменту самої пожежі до можливого комерційного краху, є досить довгим, пожежа часто навіть не розглядається як причина такого краху. І хоча ризики добре відомі, дотепер ще не було ефективного рішення для пожежогасіння з використанням вогнегасників та спринклерних систем.

Неналежне зберігання та його наслідки

Компанії, в яких небезпечні речовини зберігаються неправильно, з великою ймовірністю можуть зіткнутися з такими ситуаціями:

Запобігання — це перший крок до уникнення чи обмеження збитків

У формі концепції безпеки safe@work компанія SSI SCHAEFER пропонує всі необхідні послуги від одного постачальника — від консультування до планування й закінчуючи реалізацією системи зберігання небезпечних речовин у Вашій компанії. Упродовж багатьох років ми обіймаємо позицію провідного постачальника в галузі інтралогістики й маємо цінний запас знань, здобутих у ході численних виконаних проектів за цей період.

Transport von Gefahrgütern

Транспортування небезпечних вантажів

Займисті рідини становлять 73,6% від загальної кількості транспортованих небезпечних вантажів. Речовини, які потрібно транспортувати, також необхідно зберігати.

 

Займисті рідини на робочому місці зберігаються в безпечних шафах, що відповідають вимогам Технічних правил щодо займистих рідин (TRbF) 20, наведеним у Додатку L.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Більше відомостей
Більше відомостей
  • Обладнання для цехів і заводів>>PDF
  • Ергономічні системи для робочих станцій>> PDF
  • safe@work>> PDF

Select country

Close