Широкий асортимент продукції, універсальність, функціональність і найвища якість матеріалів та їх обробки — ось чим відрізняються офісні меблі компанії SSI SCHAEFER. Однак діапазон наших послуг насправді набагато ширший, ніж просто постачання меблів. Ми плануємо, розробляємо, створюємо та поставляємо все офісне обладнання й фурнітуру для будівель, які оснащуються. Незалежно від того, про що йдеться — окремі поверхи, будівля чи ціла компанія — ми надаємо консультації та поставляємо все необхідне.

Офісні меблі високої якості за привабливою ціною

Окрім планування окремих приміщень, консультацій фахівців на місці, проектування робочих станцій за допомогою креслень, підготовлених у САПР, а також повних послуг із будівництва, що надаються нашими досвідченими працівниками, ми пропонуємо нашим клієнтам переваги добре організованого всебічного обслуговування від одного постачальника. Наш широкий асортимент офісного обладнання включає не лише системи столів та шаф, а й мобільні меблі, роликові контейнери, місця для сидіння, настільні системи, рішення для залів засідань та їдалень, і багато іншого.

Стійкі, виготовлені зі сталі конструкції стали нашою візитною карткою. Саме тому наша міцна й довговічна продукція забезпечує високий рівень безпечності інвестицій та надійності планування з привабливим співвідношенням ціна/якість.

Ваші переваги з SSI SCHAEFER:

  • Цілісні концепції організації
  • Доставка власними засобами компанії
  • Першокласна сировина
  • Гнучка, довговічна система, яку можна розширювати й переставляти
  • Встановлення та монтаж власними складальниками компанії
  • Остаточне приймання на місці менеджерами з проектів компанії
  • 10 років гарантії
  • Навчання на місці

Устаткування для індивідуалізації офісу за допомогою спеціальних рішень

А якщо раптом вимоги виявляться настільки індивідуальним, що навіть у найширшому асортименті продукції не знайдеться рішення, ми запропонуємо рішення за індивідуальним замовленням, розроблені й реалізовані в співпраці із замовником.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Select country

Close