Системи письмових столів SSI SCHAEFER поєднують сучасний, функціональний та ергономічний стиль із високою якістю конструкції та відмінним співвідношенням ціни та якості.

В основі нашої лінійки продукції стоять різноманітні системи письмових столів, кожен з яких має власний базовий дизайн. Деякі з них можна замовити з кольоровими вставками на бокових панелях, що додають унікального й привабливого вигляду.

Асортимент столів для залів засідань та ящиків, представлених у розмаїтті кольорів, стане чудовим завершальним штрихом до системи. Пропонуємо Вам ознайомитися зі зразками наших моделей, що ілюструють деякі типові рішення для офісів.

  • ОГЛЯД
  • PLANTEC
  • COMBITEC
  • PLANOVA
  • NOVATEC
  • YAZZO
  • CONTAINER
  • ДОДАТКОВІ ЕЛЕМЕНТИ
Система столів PLANTEC

PLANTEC — обмежується тільки необхідним і все ж пропонує багатоманітний вибір варіантів.

COMBITEC

COMBITEC дає змогу оптимально пристосувати обладнання до потреб сучасного робочого простору завдяки широкому розмаїттю листових форм.

PLANOVA

Перевага PLANOVA 2500 полягає в тому, що вона забезпечує комплексне рішення для меблювання. Її можна розширювати різноманітними способами, при цьому вона створює ефективну ергономічність та ідеально підходить для комп'ютеризованого робочого середовища. Кольорові смужки розставляють акценти, підкреслюючи естетику високого рівня. Конструкція з міцними С-подібними ніжками основи гарантує довговічність.

NOVATEC Tischsystem

NOVATEC — це високоякісний асортимент для вимогливих прихильників індивідуалізму. Маючи витончений дизайн, що завжди в моді, він забезпечує максимальну функціональність та ергономічність.

YAZZO Tischsystem

У лінійці YAZZO дизайн і стиль перебувають у центрі уваги: основа з чіткими формами надає системі надзвичайно стильного вигляду. Виготовлені на замовлення стільниці та стільниці зі скла підкреслюють високий рівень дизайну.

CONTAINER Tischsystem

Наші стильні ящики являють собою досконале доповнення до систем письмових столів. Вони виготовляються з матеріалів, що узгоджуються із серіями письмових столів як за фактурою, так і за кольором, а отже, їх можна поєднувати різними способами.

Anbauelemente für Tischsysteme

Розширте свій робочий простір із додатковими та взаємопов'язаними елементами, які можна використовувати з усіма серіями столів. Широкий вибір конфігурацій забезпечує можливість гнучкої адаптації до індивідуальних потреб та особливостей планування приміщення.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Select country

Close