Оптимізація робочих процесів за допомогою Lean Management

Постачання виготовленої з урахуванням індивідуальних потреб, рентабельної та високоякісної продукції в короткі терміни — ось вимоги сучасного ринку, що висуваються до компанії для збереження конкурентоспроможності. Але як уникнути виробничого браку, скоротити час виконання операцій та підвищити продуктивність? Ці питання вирішуються за допомогою Раціоналізованого виробництва.

"Раціоналізоване управління" зарекомендувало себе як ефективна стратегія для підвищення продуктивності виробництва з одночасним скороченням витрат у пошуку шляхів для потенційної економії. Термін "Раціоналізоване виробництво" — це не окрема концепція, а, швидше, філософія, що полягає в усуненні всіх непотрібних робочих процесів та уникненні втрат у виробництві завдяки раціональнішій організації. Це філософія, яку компанія SSI SCHAEFER узяла за принцип.

SSI Schäfer: лідер на ринку інтралогістичних систем

Lean Production

Відштовхуючись від запитання: "Що потрібно клієнту?", увага зосереджується на впровадженні раціоналізованих структур, де за основу беруться принципи ведення діяльності компанії Toyota. Основний підхід полягає в оптимізації потоку створення цінності в усій виробничій системі. Досягнутий статус надалі постійно перевіряється з метою пошуку підходів для подальшої оптимізації.

Утім, мало хто розуміє, що насправді означають раціоналізовані процеси та їх організація для всього ланцюга додання вартості. У компанії SSI SCHAEFER мають відповідні знання та досвід. Як провідний постачальник систем на ринку інтралогістики, ми пропонуємо рішення, необхідні для раціоналізованого виробництва. Ми можемо допомогти підвищити ефективність як великим корпораціям, так і компаніям середнього розміру та майстерням.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Більше відомостей
Більше відомостей
  • Обладнання для цехів і заводів>>PDF
  • Ергономічні системи для робочих станцій>> PDF
  • safe@work>> PDF

Select country

Close