Fuhrländer AG

Вітряні енергетичні системи виробляються в невеликому селі Лібеншайд у регіоні Вестервальд (Німеччина) з осені 2008 року. Компанія Fuhrländer AG переїхала до нового виробничого об'єкта та нового головного офісу, якраз поряд із регіональним аеропортом Зігерланд і всього за декілька кілометрів від траси BAB 45, лише кілька місяців тому. Завдяки своєму асортименту продукції ця незалежна, самостійна компанія є однією з восьми виробників вітряних енергетичних систем міжнародного рівня. Ще одна особливість цієї акціонерної компанії — комплексний підхід, у якому екологічно безпечним є не лише асортимент продукції, а й умови виробництва та робоче середовище.

"Ми працюємо в сучасному секторі бізнесу з високими вимогами. Тому дизайн, обладнання та атмосфера нашого нового виробничого підприємства й головного адміністративного офісу повинні мати відповідний характер і створювати комфортні умови та атмосферу для роботи".

Йоахім Фурлендер, Керуючий директор Fuhrländer AG

Контракт на оснащення офісів у виробничому цеху та адміністративній будівлі, а також на встановлення нових складів піддонів та дрібних предметів у виробничій зоні був укладений із компанією SSI SCHAEFER.

У новій адміністративній будівлі компанії Fuhrländer AG 130 робочих місць були оснащені сучасними офісними меблями. Вишуканий загальний дизайн реалізовано за допомогою спеціально спроектованих стандартних систем та раціонального виробництва за індивідуальним замовленням. Таким чином було створене комплексне завершене рішення, доповнене системами полиць і компонентами, поставленими для виробничого цеху Fuhrländer.

Konferenzräume der Fuhrländer AG

Для компанії SSI SCHAEFER цей проект був незвичайним. Компанія Fuhrländer мала дуже чіткі ідеї й призначила архітектора, Рудольфа Зауерланда, який прагнув втілити ці ідеї в дизайні будівлі та інтер'єру з високими естетичними вимогами. Це стосувалося не лише декількох майстерно створених авторських виробів, таких як виготовлений на замовлення набір шаф для кімнати для відвідувачів компанії, стійка та одна шафа в приймальні в адміністративній будівлі, а й, зокрема, всіх меблів, які мала виготовити та поставити компанія SSI SCHAEFER.

У ході інтенсивних обговорень між архітектором, компанією та SSI SCHAEFER оснащення кожного приміщення було ретельно сплановане, й була відібрана низка відповідних моделей із каталогу офісного обладнання SSI SCHAEFER. Зрештою, візуальні риси компонентів були пристосовані до дизайну будівлі, спроектованої архітектором й узгоджені з деталями обладнання, виготовленими за індивідуальним замовленням.

Процеси планування та остаточного узгодження із замовником були реалізовані за один місяць, на виробництво знадобилося шість тижнів, і ще за один тиждень був виконаний монтаж.

"Кожне робоче місце було оснащене однаково функціональними офісними меблями, що не мали ані кількісних, ані системних відмінностей. З одного боку, ми планували, щоб кожен працівник міг зорієнтуватися на будь-якому робочому місці. З другого боку, ми свідомо прагнули уникнути того, щоб окремі робочі місця були ліпшими або гіршими в плані обладнання, наприклад показували внутрішню ієрархію.

Arbeitsplätze bei Fuhrländer AG

Однакові офісні меблі від SSI SCHAEFER слугують оптимальним функціональним обладнанням для сучасних робочих місць як для керівництва, так і для працівників поштового відділу.

Письмові столи були обрані з систематизованої лінійки Planova 2500. Також були поставлені робочі столи із закругленою стільницею та блоком із кутом 45 градусів для оптимального під'єднання додаткових елементів. Такі додаткові особливості, як наявність додаткового рівня для принтера ПК, гнучких каналів для кабелів або кабельних коробів під стільницею, забезпечують відповідність цієї системи столів вимогам Директиви ЄС щодо охорони праці та робочих місць з екраном, і її можна використовувати для цілої низки можливих завдань. Ряди столів у п'ятьох менших приміщеннях для нарад і залах засідань зібрані з виробів серії Plantec/ST17. Особлива деталь: приховані розетки. Вони також розміщені в заглибленнях письмових столів за індивідуальним замовленням у найбільшій кімнаті для нарад. Залежно від мети, в ній можуть працювати від 38 до 60 осіб. Крім того, у стелю приміщення вмонтовано два проектори.

Підсумок нашого замовника, компанії Fuhrländer:

"Компанія SSI SCHAEFER отримала контракт завдяки дизайну й майстерності втілення проектів, а також якості та стандартизованому зовнішньому вигляду їхніх офісних меблів".

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

  • Konferenztische mit versenkbaren Steckdosen
  • Arbeitsplätze bei Fuhrländer AG
  • Büromöbel von SSI SCHÄFER

Select country

Close