Для ефективного транспортування робочих матеріалів і заготовок необхідне підключення до ергономічно спроектованої конвеєрної системи. Крім столів для пакування та складання, компанія SSI SCHAEFER також постачає різноманітне конвеєрне устаткування, що з'єднує окремі робочі станції одна з одною. Встановлення зв'язку між місцями складання за допомогою автоматизованих конвеєрів дає змогу працівнику зосередитися на роботі зі складання й не перейматися щодо транспортування деталей.

Verkettete Arbeitsplätze zur Steigerung der Kommissionierleistung

Гнучкість — ось визначна характеристика інноваційних конвеєрних технологій компанії SSI SCHAEFER. Як коробки, так і контейнери будь-якого розміру з довжиною основи від 180 мм швидко переміщуються до місця призначення.

Висока пропускна здатність і різноманітні варіанти продуктивності (до 6000 одиниць на годину) в зоні сортування гарантують швидку обробку замовлень. Послідовний потік контейнерів забезпечується інтелектуальними логістичними рішеннями.

Ваші економічні переваги:
  • Висока продуктивність та ефективність завдяки високим експлуатаційним характеристикам, надійним технологіям та різноманітності варіантів застосування (конвеєри для контейнерів і коробок)
  • Проста модульна конструкція системи
  • Майже безшумна робота
  • Висока рентабельність завдяки передовим технологіям виробництва
  • Простота технічного обслуговування
Ergonomische Arbeitsplatzsysteme von SSI SCHÄFER
Вища ефективність завдяки сприятливим умовам

Використовуючи системи ергономічних робочих станцій від SSI SCHAEFER, Ви зможете знизити кількість помилок та час на навчання, необхідний Вашим працівникам. Окремі столи для складання можна легко під'єднати один до одного за допомогою наших конвеєрів, що гнучко налаштовуються. Таким чином забезпечується ефективне транспортування, а Ваші працівники зможуть повністю зосередитися на роботі зі складання.

Ми продовжуємо роботу з розвитку нашого спектра ергономічних рішень. Наприклад, у сфері технологій зниження шуму. Вони використовуються для оснащення певних частин або навіть усієї системи практично безшумними компонентами.

Якщо Ви бажаєте дізнатися більше про доведені економічні переваги ергономічних робочих станцій та про те, яку користь вони можуть дати саме Вашій компанії, зв'яжіться з нами без вагань.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Більше відомостей
Більше відомостей
  • Обладнання для цехів і заводів>>PDF
  • Ергономічні системи для робочих станцій>> PDF
  • safe@work>> PDF

Select country

Close