Шукаєте рішення для станції підбору замовлень, з яким Ваш персонал зможе досягти максимальної продуктивності? Якщо так, компанія SSI SCHAEFER — саме той партнер, що Вам потрібен. Наш досвід у галузі ергономіки, систем робочих станцій, конвеєрних систем та автоматизації складу робить нас ідеальним партнером для інтеграції станцій підбору замовлень із ручним або напівавтоматичним управлінням.

  • Pick-to-Tote-Arbeitsplatz für Ware-zum-Mann-Kommissionierung
  • Behälter-Kommissionierung mit Pick-to-Tote

Pick-to-Tote

Підбір замовлень із використанням контейнерів

Наша оптимізована в плані ергономічності робоча станція Pick-to-Tote, розроблена саме для цього завдання, забезпечує максимально ефективний процес підбору замовлень за принципом "товари до людини". <style1> Завдяки чітким вказівкам для користувача й контролю цільових об'єктів за допомогою світлової решітки ми забезпечуємо максимальну якість підбору замовлень.</style1>

Pick-to-Bucket

Підбір замовлень за стійкою

Завдяки нашій системі робочих станцій Pick-to-Bucket за принципом "товари до людини" підбір замовлень здійснюється на високій швидкості: можна обробляти до 14 замовлень одночасно, використовуючи рішення Pick-to-Bucket!

  • Ware-zum-Mann Arbeitsplatzsystem Pick-to-Bucket
  • Schacht-Kommissionierung mit Pick-to-Bucket

Докладнішу інформацію про <link1>Pick-to-Tote</link1> і <link2>Pick-to-Bucket</link2> можна знайти в розділі "Логістичні системи":

Ергономічна концепція для вищої продуктивності

Ще однією особливістю нашої робочої станції pick-to-tote є ергономічна концепція <link1>ergonomics@work!®,</link1> <style1>Добре продумана послідовність захоплення "зверху вниз" дає змогу зменшити робоче навантаження. </style1>Контактні поверхні зроблені з приємними на дотик дерев'яними накладками, що покривають холодний метал, таким чином сприяючи вищій продуктивності Ваших працівників.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Select country

Close