SSI SCHAEFER – компанія
з найпривабливішими вакансіями.

Наша група компаній є провідним постачальником рішень у сфері інтралогістики у світі. Наш асортимент продукції охоплює високодинамічні складські та логістичні системи, передове обладнання для цехів, заводів і офісів, а також інноваційну продукцію для технології утилізації й переробки відходів. Компанія SSI SCHAEFER виступає за найвищий рівень якості в секторі логістики, й саме тому ми безперервно продовжуємо оптимізувати наші технології. Розширення продажів у глобальному масштабі, гнучкість з орієнтацією на клієнта та націленість на тривалу співпрацю є складовими нашої звичайної роботи й запорукою нашого успіху. Ці основи довгострокових відносин стосуються як наших клієнтів, так і наших постачальників і перспективних працівників.

Досягнення нашої компанії повністю забезпечуються понад 8000 працівниками, що працюють у більш ніж 50 точках по всьому світу, в тому числі на 16 виробничих дільницях, якими володіє компанія.

Понад 70 років наш підхід полягає не лише в тому, щоб відповідати очікуванням наших клієнтів, а й у тому, щоб перевершувати ці очікування за кожної нагоди. Попри вражаючі рівні міжнародного розширення, принцип, прийнятий у момент створення компанії, залишився незмінним: ми — сімейне підприємство й маємо намір залишатися таким і надалі. Це також зумовлює стійкість і стабільність навіть за часів глобалізації.

Більше відомостей про нашу компанію можна знайти в огляді компанії.

SSI Schäfer weltweit
Так, мені цікаво!
Так, мені цікаво!

Якщо Ви бажаєте дізнатися більше, натисніть тут.

>>>

Select country

Close