Як подати заяву?

В ідеалі — надіслати свою заяву електронною поштою на адресу тієї компанії групи Schaefer, що розмістила вакансію, у якій Ви зацікавлені або яка найкраще підходить Вам. Таким чином ми зможемо обробити Вашу заяву максимально швидко.

Які документи слід надіслати разом із заявою?

Заява має містити відповідний супровідний лист, резюме та рекомендації. Можна також додати свідоцтва щодо додаткової кваліфікації, наприклад про володіння іноземними мовами, та фотографію.

Чи є дійсними вакансії, розміщені на порталі вакансій?

Наші об'яви щодо вакансій завжди є актуальними. Щойно ми знаходимо відповідного кандидата, ми видаляємо об'яву з порталу вакансій.

Чи можливо спочатку зв'язатися з одним із конкретних відділів?

Зв'язуйтеся лише з відділом кадрів компанії, що пропонує вакансію, оскільки цей відділ координуватиме процес працевлаштування. У ході співбесіди Ви зможете отримати інформацію про конкретний відділ. 

Чи збільшаться мої шанси, якщо я зателефоную до SSI SCHAEFER?

Якщо у Вас є запитання щодо вакансій, Ви можете зателефонувати контактній особі зазначеного відділу кадрів. Однак це ніяк не вплине на обробку Вашої заяви.

Чи можу я звернутися повторно, якщо мене не приймуть?

Так, якщо заява подається на роботу іншого профілю. У такому разі Ви можете ще раз направити Ваші документи й заяву. Утім, наш відділ кадрів також перевірить наявність інших вакансій, що можуть підійти Вам, в інших сферах діяльності нашої компанії.

Чи можу я подати заяву за відсутності вакансії?

Якщо Ви вважаєте, що могли б обійняти певну посаду з користю для нашої команди завдяки своїм знанням та вмінням, то можете надіслати свою заяву та документи без посилання на певну вакансію.

Select country

Close