Човникові системи від SSI Schaefer використовуються, коли потрібно швидке транспортування матеріалу і короткий час обробки замовлень. Вони також є ключовим компонентом економічно оптимізованих логістичних ланцюжків. Гнучкість щодо пропускної спроможності і висока продуктивність човникових систем мають вкрай важливе значення.

Завдання: оптимальне збільшення місткості складу, оптимізація і швидкий доступ до ключових зон за допомогою надійної і гнучкої технології.

Рішення: В порівнянні з завантажувальними пристроями для дрібних предметів і стандартними пристроями для зберігання та відбору товарів, човникові системи складаються з гнучких транспортних засобів для переміщення окремих вантажів в межах системи канального зберігання. Транспортні засоби переміщуються по рейковим направляючим в незалежності від конструкції стелажів на рівнях зберігання.

 • SSI Schaefer Ваш надійний партнер в області човникових систем

  SSI Schaefer розробляє, виробляє і впроваджує човникові системи для різних транспортерів в одно- і багаторівневому виконанні. Масштабованість досягається установкою декількох стелажних штабелерів в паралельних проходах.

 • Чому човникові системи так важливі для ринків з високою динамікою?

  Мінлива структура ринку і непостійність в поведінці покупців є головними викликами внутрішньо складських рішень в області транспортування матеріалів. Це стосується як сегменту B2C, так і сегменту B2B. Пріоритет віддається продуктивній і надійній технології. Сегменти онлайн і поштової торгівлі можна охарактеризувати великою кількістю товарів категорій А, В і С, зі швидко мінливим асортиментом продуктів. Доступ і оборот товарів унікальні для кожної галузі, але в той же час, всі товари повинні бути сортовані та підготовлені до подальшої комплектації замовлень і відвантаження. Технології та процеси сортування є головними викликами для всієї складської логістики і повинні бути бездоганно скоординовані.

  Компанії, які обрали мультиканальну стратегію, повинні гнучко реагувати на циклічність, сезонність і мінливість асортименту товарів і трендів для кожного з каналів продажів. Для цього необхідні гнучкі, масштабовані системи для оптимального управління потоками різногабаритних товарів, таких як контейнери, коробки і лотки.

  Ділянки комплектування замовлень відіграють ключову роль в оптимізації логістичного ланцюга. Великі відстані і помилки співробітників при комплектуванні замовлень вручну призводять до економічних втрат і повинні бути, по можливості, виключені з ланцюжка. Складські човники є першим етапом на шляху реалізації принципу товари-до-людини при комплектації замовлень.

Збільшена продуктивність з човниковою складською системою від компанії SSI Schaefer

Schaefer Lift & Run (SLR): Високо динамічне транспортування піддонів в системі канального зберігання
Schaefer Lift & Run (SLR): Високо динамічне транспортування піддонів в системі канального зберігання
Schaefer Tray System (STS) - система, яка використовується для зберігання і відбору цілих шарів товарів з піддонів в каретки.
Schaefer Tray System (STS) - система, яка використовується для зберігання і відбору цілих шарів товарів з піддонів в каретки.
Багаторівневий човник Navette: зберігання і відбір лотків, контейнерів або коробок в повністю автоматизованому складі.
Багаторівневий човник Navette: зберігання і відбір лотків, контейнерів або коробок в повністю автоматизованому складі.
Однорівневий човник Cuby: Швидка система для зберігання контейнерів / коробок, що може бути легко розширена.
Однорівневий човник Cuby: Швидка система для зберігання контейнерів / коробок, що може бути легко розширена.

 

Функціональність наших складських човникових систем в деталях:

 • Багаторівневий човник Schaefer Lift Run (SLR): канальна система зберігання піддонів
  Багаторівнева човникова система Schaefer Lift & Run з транспортно-завантажувальним пристроєм Orbiter (SOS) від компанії SSI Schaefer
  • Човникова система Lift & Run (SLR) це дуже економічне рішення для високо динамічної роботи з піддонами в канальній системі зберігання.
  • Пристрій зберігання SLR складається з транспортного і підйомного механізмів для обслуговування Schaefer Orbiter System (SOS), надзвичайно гнучкого пристрою для розміщення та відбору вантажів.

  Човникова система Lift & Run (SLR) це дуже економічне рішення для високо динамічної роботи з піддонами в канальній системі зберігання. Пристрій зберігання SLR складається з транспортного і підйомного механізмів для обслуговування Schaefer Orbiter System (SOS), надзвичайно гнучкого пристрою для розміщення та відбору вантажів.

  Оскільки він рухається по двом рейковим направляючим немає необхідності в установці додаткових верхніх направляючих колій. Також передбачена можливість використання декількох пристроїв одне над іншим для адаптації SLR до індивідуальних потреб клієнта. Під час штабелювання, розміщення і відбір піддонів відбувається за допомогою вертикальних підйомників. SLR і підйомники працюють спільно і формують систему, завдяки якій підвищується ефективність логістичних рішень і збільшується ємність складу.

 • Багаторівневий човник Schaefer Tray System (STS): пошарове зберігання товару з піддонів в лотках
  • Багаторівневий човник Schaefer Tray System (STS) для оптимального пошарового зберігання товару з піддонів на стелажах при мінімальному вільному просторі.
  • STS - система, яка використовується для зберігання цілих шарів товару з піддонів в лотках і відбору з окремих пакувальних місць.

  Багаторівневий човник Schaefer Tray System (STS) для оптимального пошарового зберігання товару з піддонів на стелажах при мінімальному вільному просторі. STS - система, яка використовується для зберігання цілих шарів товару з піддонів в лотках і відбору з окремих пакувальних місць.

  Для ефективного використання складського простору, кілька пристроїв STS можуть встановлюватися один над одним. Два вантажозахоплювальних пристосування з механізмом відбору товарів встановлюються на кожен пристрій, що скорочує вимоги до вільного простору на стелажі і значно зменшує цикли завантаження товару. Зазвичай лотки розміщують за допомогою STS підйомників в проходах стелажів. Завдяки стратегічному розташуванню окремих компонентів, що володіють високою продуктивністю, вся складська система відповідає такими важливими показниками, як легкодоступність, динамічність та ефективність.

 • Многоуровневый шаттл Navette: лотки, контейнеры, коробки
  Многоуровневый челнок Navette: хранение и отбор лотков, контейнеров или коробок в полностью автоматизированных складах.
  • Гибкая многоуровневая челночная система обеспечивает высокую производительность и требуемую масштабируемость.
  • Navette повышает эффективность хранения и отбора лотков, контейнеров и коробок в полностью автоматизированных складах.

  Гибкая многоуровневая челночная система обеспечивает высокую производительность и требуемую масштабируемость. Navette повышает эффективность хранения и отбора лотков, контейнеров и коробок в полностью автоматизированных складах. Челнок и вся соответствующая система может быть адаптирована в точности под требования заказчика.

  Использование совместно с решением 3D-MATRIX Solution® позволяет добиться ранее недоступных показателей производительности. Подъемники Navette, применяемые в данных решениях, играют роль связующего звена между системой транспортировки и отдельными уровнями перемещения челнока Navette. Места размещения и количество подъемников в проходе полностью определяются пользователем. Система Navette может быть интегрирована в конструкции стеллажного прохода автоматизированного склада мелких изделий и способен обслуживать до восьми уровней хранения (при этом одновременно могут обслуживаться два уровня). Особенностью конструкции является то, что челнок оснащается двумя механизмами отбора товаров, расположенными друг над другом, например, захватами для коробок.

  За один цикл транспортировки челнок Navette одновременно перемещает 4 единицы груза, обслуживая за одну рабочую операцию места хранения сразу на двух уровнях. Таким образом, в отличие от одноуровневых челноков, система Navette способна выполнять двойные циклы. За один операционный цикл многоуровневый челнок может одновременно устанавливать и забирать груз. Это позволяет минимизировать время перемещения и повысить эффективность процесса в два раза.

 • Одноуровневый челнок Cuby: контейнеры и коробки
  • Cuby является высоконадёжной и энергосберегающей одноуровневой челночной системой, к тому же, обладающей привлекательной ценой.
  • Она состоит из стеллажа, подъёмника, одного челнока Cuby на каждый уровень хранения, челночного штабелёра в конце системы, платформы технического обслуживания и контроля, а также складского программного обеспечения.

  Cuby является высоконадёжной и энергосберегающей одноуровневой челночной системой, к тому же, обладающей привлекательной ценой. Она состоит из стеллажа, подъёмника, одного челнока Cuby на каждый уровень хранения, челночного штабелёра в конце системы, платформы технического обслуживания и контроля, а также складского программного обеспечения.

  Высокая надёжность системы Cuby обеспечивается интеллектуальными и эффективными системными компонентами. Запатентованное и оригинальное использование опорной балки как направляющей для устройства загрузки грузов является единственным в своём роде решением. Масштабируемая подъёмная система с функцией двойного хранения товаров обеспечивает высокую производительность при скромных габаритах самой системы.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Select country

Close