Деякі компоненти, з огляду на їхній розмір та форму, потребують пакування в контейнери спеціальних розмірів. Вони або занадто великі, або занадто малі для розміщення в контейнерах стандартних європейських розмірів. Контейнери, виготовлені методом дзеркального зварювання, є ідеальним рішенням. Відділення базового контейнера видаляються відповідно до конкретного, потрібного Вам розміру, що може бути більшим або меншим. В якості альтернативи, декілька контейнерів можуть з'єднуватися разом за допомогою зварювання підігрітою пластиною (або дзеркального зварювання), щоб створити новий контейнер.

  • Cut and Weld-Behälter: Behälter in Sondergrößen
  • Detailansicht Cut and Weld-Behälter

 

Матеріали та моделі:

Стандартні версії контейнерів виготовляються з поліпропілену або поліетилену. На вимогу також постачаються контейнери зі струмопровідного матеріалу (статично-дисипативні).

Для звичайних застосувань зварені контейнери забезпечують таку ж вантажомісткість, як і стандартні контейнери. Стабільність зварного шва відповідає приблизно 90% міцності матеріалу первісного контейнера. Це також стосується й статично-дисипативних матеріалів. Незважаючи на наявність зварного шва, контейнер забезпечує таку ж саму функціональність у плані стійкості, штабельованості, придатності для автоматизованої обробки і довговічності.

Розміри:

Корисні внутрішні розміри і необхідна вантажомісткість розраховуються згідно з вимогами замовника.

Консультування й обслуговування:

Проектування, розробка й аналіз будови контейнера потребують особливої уваги. Ми із задоволенням надамо Вам консультацію щодо можливих варіантів та розмірів.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Короткий огляд усього асортименту
  • Докладну інформацію про усю продукцію та наш повний асортимент обладнання можна знайти у нашому основному каталозі.Завантажити PDF

Select country

Close