Індивідуальні пакувальні вкладиші для кращої безпеки

Пакування захищає проміжну й готову продукцію на шляху від виробника до споживача. Його можна використовувати для різноманітних цілей, у різних сферах промисловості та для різної продукції. У багатьох випадках однієї упаковки недостатньо. Продукція нерідко потребує спеціального захисту або індивідуальної упаковки.

Рішення від SSI SCHAEFER:

Пакування на замовлення

Пакування на замовлення складається з двох частин: контейнер стандартних європейських розмірів та індивідуальна спеціальна вставка. Кожен контейнер оснащується вставкою для забезпечення оптимальних умов транспортування і зберігання. Така вставка виробляється з урахуванням конкретних особливостей, щоб відповідати контурам виробів, що упаковуються. В результаті, вироби захищаються від можливих пошкоджень.

На вибір поставляються вставки, виготовлені з використанням <link1>вакуумного формування</link1>, <link2>піни</link2> або <link3>збірні</link3> вставки.

 • Konstruktiv-Verpackung mit geschäumten Einsätzen
 • Konstruktiv-Verpackung mit tiefgezogenen Einsätzen
 • Konstruktiv-Verpackung mit konfektionierten Einsätzen

Ми із задоволенням надамо Вам консультацію щодо наявних варіантів і підготуємо макети, креслення або зразки. Після цього ми розробимо відповідну пакувальну вставкук у тісній співпраці із нашим виробником вставок.

Збірні вставки

Konstruktiv-Verpackung mit Werkstoffträger von SSI SCHÄFER
Konstruktiv-Verpackung mit Werkstoffträger

Відповідний контейнер виготовляється як цільний виріб за лише один етап виробництва за допомогою процесу лиття пластмаси. Ключова особливість: контейнер та вставка являють собою єдине ціле. Визначальним елементом є центральна частина, точно підігнана до контурів певного виробу замовника - додаткові вставки не потрібні.

Дзеркальне зварювання контейнерів

Cut and Weld-Behälter im Einsatz: Hier auf einem Förderband in der Produktion
Cut and Weld-Behälter in der Produktion

Для різної продукції потрібні спеціальні розміри вставок з огляду на їхні форму та розміри. Контейнери, виготовлені методом дзеркального зварювання, є ідеальним рішенням. Відділення базового контейнера видаляються відповідно до конкретного, потрібного Вам розміру, що може бути більшим або меншим. Як альтернатива, декілька контейнерів можуть з'єднуватися разом за допомогою зварювання підігрітою пластиною (або дзеркального зварювання), щоб створити новий контейнер.

Переваги наших рішень для пакування:

 • Продукція захищається від зовнішніх впливів під час транспортування і зберігання
 • Виробництво вставок, що є в наявності на ринку і можуть транспортуватися
 • Скорочення кількості відходів за рахунок оборотного пакування
 • Скорочення витрат на одноразове пакування
 • Можливість автоматизованої обробки 
 • Міцність, можливість укладати штабелями і довговічність
Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
 • Пакування на замовлення>>PDF
Короткий огляд усього асортименту
 • Докладну інформацію про всю продукцію та наш повний асортимент обладнання можна знайти в нашому основному каталозі.Завантажити PDF

Select country

Close