SSI SCHÄFER: Hersteller von Lagerbühnen und Regalbühnen

Мезоніни дають змогу максимально використати простір та збільшити обсяг доступного простору на Вашому складі шляхом інтеграції додаткових поверхів.

Як постачальник повного спектру продукції та послуг і надійний партнер, компанія SSI SCHAEFER забезпечує Вам підтримку починаючи з планування і до монтажу. Наші досвідчені спеціалісти-консультанти розробляють індивідуальні рішення для кожного клієнта на базі фактичних вимог.

Система без обмежень

Із компанією SSI SCHAEFER варіанти проектів мезонінних систем практично безмежні. У поєднанні із нашим широким асортиментом стелажних систем, систем робочих станцій, ящиків і контейнерів, а також обладнання для цехів, одночасне зберігання та робота перетворюються на систематизований процес. Із такого величезного асортименту продукції та послуг компанія SSI SCHAEFER постачає Вам повні та ретельно спроектовані системи з одного джерела.

Спираючись на Ваші вимоги та потреби, ми реалізуємо мезоніни із самонесучою конструкцією або у формі стелажів на платформі. Ми пропонуємо винятково широкий асортимент вертикальних баз і опорних профілів, рейок та зон скидання піддонів, підлогових покриттів, сходів і поручнів, а також повний асортимент освітлювального обладнання.

Як <link1>самонесучі конструкції</link1>, так і <link2>стелажі на платформі</link2>: наші мезонінні системи можна розширювати як уздовж, так і упоперек, що означає, що вони можуть задовольнити конкретні умови до навантаження та інші умови на об'єкті.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Посилання на проекти з мезоніном:
  • Hans Hess Autoteile>>>
  • EFA Autoteilewelt>>>
Завантажити брошуру
  • Мезонінні системи>>PDF

Select country

Close