Якщо Ви бажаєте створити найбільшу можливу кількість місць для зберігання на обмеженій площі, мезонінні системи зі стелажною конструкцією, також відомі як стелажні платформи, є оптимальним рішенням.

При реалізації мезонінів зі стелажною конструкцією або проходи будуються між рядами стелажів, або цілі платформи вбудовуються безпосередньо у блоки стелажів. Це означає, що в якості несучої системи можуть використовуватися модульна система полиць, гравітаційні стелажі або стелажі для піддонів.

Цей метод використовується, головним чином, коли підбір замовлень є основним завданням та/або потрібне встановлення додаткових засобів доставки. Саме у таких випадках компанія SSI SCHAEFER стане ідеальним партнером. Ви зможете скористатися багаторічним досвідом та широким асортиментом продукції для конвеєрних систем. І як завжди: ми постачаємо все з одного джерела.

  • Bühnentragende Regalsysteme (Regalbühnen) von SSI SCHÄFER
  • Regalbühne im Lagersystem

Ваші переваги з SSI SCHAEFER:

  • Планування, консультування, проектування та монтаж з одного джерела
  • Широкий вибір стелажних систем для реалізації
  • Просте розширення конструкції
  • На вимогу: Інтеграція конвеєрних систем SSI SCHAEFER 
  • Вичерпний вибір компонентів та аксесуарів для систем

Залежно від вимог, ми також реалізуємо багатоповерхові системи. Ми пропонуємо винятково широкий асортимент вертикальних баз і опорних профілів, рейок та зон скидання піддонів, підлогових покриттів, сходів і поручнів, а також повний асортимент освітлювального обладнання. Наші мезонінні системи, виготовлені зі сталі холодного й гарячого прокату, споруджуються швидко й легко.

Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Select country

Close