система полиць із РЧІД

Багатьом компаніям потрібно зберігати конфіденційні документи, цінні речі та інші предмети, доступ до яких має бути лише в невеликої групи людей. Водночас площа зберігання є обмеженою й повинна використовуватися ефективно. Компанія SSI Schaefer знайшла правильне рішення для цієї проблеми.

Ми поєднали багатофункціональність нашої електричної мобільної системи полиць для легких вантажів із надійністю та зручністю у використанні, які забезпечує технологія РЧІД (радіочастотної ідентифікації). Тож ми пропонуємо нове та ефективне рішення для офісів, цехів і архівів.

Інновація
Сучасна технологія РЧІД контролює доступ до системи полиць загалом і до окремих її проходів. Доступ до речей, що там зберігаються, може отримати лише уповноважений персонал. Управління користувачами може здійснюватися за допомогою звичайних ПК, портативних комп'ютерів, смартфонів та планшетних ПК. Більше того, система полиць підключається до наявної системи управління запасами.

Запроваджуючи цю зручну технологію РЧІД та інші захисні пристрої, компанія SSI Schaefer пропонує доцільне доповнення до мобільних систем полиць для легких вантажів.

прохід мобільної системи полиць

Надійність та зручність у використанні
Робота із системою є надзвичайно простою: працівник сканує свою чип-карту на пульті управління системою. Ця операція приводить до розблокування системи й робить її готовою до роботи. Після цього працівник може відкривати окремі ряди за допомогою командної функції. Коли користувач перебуває всередині системи, його захищає серія світлових бар'єрів.  

 

 

Електрична система полиць для легких вантажів може використовуватися:

  • у офісах і архівах
  • на промислових підприємствах
  • у бібліотеках
  • у музеях
  • на складі запчастин
  • на складі шин

Не раз перевірене додаткове обладнання з нашого асортименту продукції дає змогу обладнати цю систему полиць більшою кількістю функцій, таких як лічильник часу експлуатації системи та автоматичне освітлення. Щоб отримати більше інформації, ознайомтеся з нашою брошурою або безпосередньо зв'яжіться з нами!

  • Управління з ПК Сканер РЧІД Світловий бар'єр
Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Автоматизація SSI SCHAEFER>>PDF
  • Мобільні полиці з РЧІД>>PDF

Select country

Close