Вам потрібно зберігати документи, одяг, дрібні предмети запчастини, шини, інструменти чи інші легкі і середні вантажі? Мобільні стелажні системи для легких і середніх вантажів від SSI SCHAEFER не лише оптимізують простір, що вже використовується для складування, а й створюють при цьому додатковий вільний простір. Максимальна якість, варіанти модульного розширення та різноманітні поєднання, що забезпечують значний ступінь гнучкості - ось основні характеристики наших мобільних стелажних рішень для легких вантажів.

Просте рішення для максимальної ефективності

Загалом усі стелажні й закриті системи SSI SCHAEFER можуть бути встановлені на мобільній основі. Принцип: основи переміщуються одночасно за допомогою кривошипного шатуна або одного двигуна, що означає, що для легкого доступу до усіх товарів, що зберігаються, потрібен лише один робочий прохід. Таким чином відпадає потреба у великій кількості стелажних проходів, а отже значно заощаджуються кошти, оскільки це рішення дозволяє зекономити площу, необхідну для офісу, цеху або складу, уникнути дорогих розширень підприємства та суттєво оптимізувати внутрішні процеси, скоротивши час на переміщення.

  • Застосування мобільних стелажних систем для легких вантажів

 

Наші мобільні стелажні системи для легких і середніх вантажів постачаються у 3 варіантах, залежно від вимог та особливостей товарів, що зберігаються:

  • Система з кривошипно-шатунним приводом і направляючими рейками: Оскільки направляючи рейки закріплені в підлозі, ця система також підходить для високих і вузьких конструкцій.

  • Система з кривошипно-шатунним приводом без направляючих рейок: Оскільки під час встановлення цієї системи немає потреби в заміні наявної підлоги, рішення без направляючих рейок може бути з легкістю реалізоване практично на будь-якій наявній поверхні та ідеально підходить для підлог зі спеціальним покриттям або підлог із підігрівом.

  • Система з електричним приводом: Така модель мобільної стелажної системи для легких вантажів використовується передусім із високими предметами. Захисні пристрої гарантують безпечну роботу згідно з відповідними керівними вказівками і нормами щодо безпеки на робочому місці. Конструкція та функціонування цього сучасного рішення забезпечує спокійну, комфортну роботу.

  • Система з електричним приводом і технологією РЧІД: у цій системі ми поєднали універсальність мобільних стелажних систем із перевагами сучасної РЧІД-технології. У результаті така стелажна система підходить для офісів, цехів та архівів, є безпечною та зручною у використанні.
Довідки та консультації
Довідки та консультації

Просто зателефонуйте нам:

+38 044 591 13 25

Ми допоможемо Вам!

... або надішліть нам e-mail

Завантажити брошури
Завантажити брошури
  • Мобільні стелажні системи для легких вантажів>>PDF
Практичні приклади
Практичні приклади
  • Нафтопромислова платформа у Норвегії>>PDF

Select country

Close